Sayfa 504/814 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Mine hanım yeni başvurular hazırlanıyor en kısa sürede başvuru yapılacak.kisa sürede toparlanır kâğıt yazmış sanırım twitter da.ilsallah dediği gibi olur..sık sık eşleşme paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar..

2. 0.60 da satmak için can atanlar.. İnşallah satarsınız. Akşama da bir haber gelir yarın alamazsınız..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    0.60 da satmak için can atanlar.. İnşallah satarsınız. Akşama da bir haber gelir yarın alamazsınız..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amin amin

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Özür dilerim yanıtlara yazmış.. inşallah kısa sürer..

GM 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Burada ben ve birkaç kişi dışında yazan yok.eger kâğıtta küçük yatırımcı azalmışsa yükseliş yakındır diye kendime umut vermeye çalışıyorum kendimce..

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Burada ben ve birkaç kişi dışında yazan yok.eger kâğıtta küçük yatırımcı azalmışsa yükseliş yakındır diye kendime umut vermeye çalışıyorum kendimce..
    Kardeş buradayızda yazacak ne varki. Kimse bişey bilmiyor.

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 0.70 den flap sattim, ********in yüzünden 1.80 den trans aldım, yazacak, birsey bulamıyorum, manipülasyon un cezası var degilmi, cezayı hırsız arsizlar değilde biz cekiyoruz, yazacak kelime çokta, anlatacak kelime yok, sebep olanlara her saniye dua ediyorum, hastane parasi etsinler
    ........,..............

8. İnşallah bu kadar kişinin güvenini boşa çıkartmazlar... ytd...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 504/814 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •