Sayfa 792/814 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    0.21kurus verdiklerinde verip gözümüz kapali hisse alsaydik simdi en az 0.60 kurustu..zararin %60cikmişti. simdi o dönemin gazzcilari sirketti maliyetlendirmemek icin elinden geleni yaptilar nedense.. ilginc işler döndü gibi .. o kadar gazlayanlar şimdi 45kuruş versinlerde satayim onlara ..ne oldu gazinizmi bitti .. çok güveniyorsaniz anadolu cevizinize buyrun alin 0.45kurustan ..acilinca satarsiniz 2tlden nede olsaaa

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

zor dostum işin kapalı tahtaya kim verir o kadar parayı olurunu yazda bakarsın satarsın

2. Nedense hep aynı isimler ve hep aynı boş muhabbetler. Aldım verdim ben seni yendim.

3. senden bunlardan birisin işte ..isimler nasil degissin elimizde patladi ]
     Alıntı Originally Posted by Charlione Yazıyı Oku
    Nedense hep aynı isimler ve hep aynı boş muhabbetler. Aldım verdim ben seni yendim.

4. dikkatimi cekti şu grubundan yeni yalan çıkmadi 2 aydir ..artik yalanda bulamiyor hisseleri satip bitirdiler heralde ..

5. Yokmu bir gelişme herkez pes mi etti

6. Hazır yeni yılı da geçmişken 4 üncü başvuruyu yapacaklarmı. Konuşanınız oldu mu şirketle son bir ayda

7. Burdaki herkez satmadiginiza cok pisman olacaksiniz.beklenyin bakalim daha cok bekliceksiniz.size akil verenler sizde yol gostersinler artik.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Burdaki herkez satmadiginiza cok pisman olacaksiniz.beklenyin bakalim daha cok bekliceksiniz.size akil verenler sizde yol gostersinler artik.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardeşim sen niye böyle birşey diyorsun? İnsanlar 21 kuruşa satsa ne olur satmasa ne olur? Dönmezse eğer evet herkes çok üzülür başta ben... Ancak bir umuttur yaşamak ve umutlarımız 21 kuruştan çok daha fazla eder...Sağlık olsun gerisi halloluyor

Sayfa 792/814 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •