Sayfa 813/813 İlkİlk ... 313713763803811812813
Arama sonucu : 6504 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. acun alacak felan denmıstı? cok eskiden

2. Süren, Acun, Mine Tozlu, Anadolu ceviz, şimdide Eroğlu ailesi. Gelip bizleri sıra ile biraz daha soyup gidiyorlar. Altından kalkamayacakları yüke neden girerler anlamıyorum. Transtürk holding, makina takımın banka kredilerine kefaletinden dolayı sermayesini kaybediyor fakat şimdi makina takımda işler tıkırında ve bistte 4 - 5 liradan işlem görüyor. Ve bu soyguna kimsenin sesi cikmiyor. Hakkımı helal etmiyorum diyeceğim ama bizi soyan ve soyulmamıza göz yumanların umurunda bile olmayacak

3. 10 sene dolmadan açılma şansi yok , 5 sene sonra aklima gelirse ugrarim uzun ömrümüz olursa açılışını görürüz

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisse devir etmek isteyen varsa 10 kuruştan alırım. Zaten battık tam olsun

5. son durum hakkında bilgisi olan varmıdır. en son sermaye artıracaklardı. vazmı geçtiler acaba.. herhangibir engel mi var.

6. Aynen bende hisse devri yapacak olan varsa 10 kurustan alirim

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 0.30+0.70tl sistemi ile hisse alirim , 0.30 peşin öderim, 0.70i şirket borsaya dönüş saglarsa öderim, 250bin lota kadar alırim.. 0.10 kurusculara mal satmayin ) ... Bu arada birsey bildigimden degil , boşuna sormayin gelişmemi var diye , piyongo gibi aliyorum ya tutarsa ihtiyaci olan varsa burdan veya özelden yazabilir sorun yok ...

8. Yıl 20240transturk açilmadimi evlatlarin , ben yaşlandim torunlarima devretim hisselerimi

Sayfa 813/813 İlkİlk ... 313713763803811812813

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •