Sayfa 479/814 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Sadece zaman kaybettik hakkinizi helal edin diyor. Sn Yönetim Kurulu Başkanımız geldiniz bir iyi niyet gosterdiniz tesekkur ederiz. Ancak kimse kimsenin kara kasina kara gozune hayran oldugu icin yatirim yapmaz. Kazanmayacak olsaniz siz de gelmezdiniz. Beklemekten yana zaten dertliyiz lakin iyi niyetli olunsa beklemeye raziyiz. Ama gelin gorun ki 2 aydir beklenilen basvurunun cevabini sonucu bilinerek yapılan bir başvuru olarak goruyoruz.

Transturk yatirimcisinin yalana dolana karni coktan doydu. Bilmenizi isteriz!

Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Ey spk bu alinan red kararinda diyorsun ki bu basvurada zaten transturkun Zeynep Askin KORKMAZ'a yönetim kurulunda eksik alinan kararla devredilmesi temelden sakat peki bu durumda bu yapilmaya çalışılan binanin catısini incelemeye gerek varmı orda masanin etrafina oturup bürokratik edalarla red karari alınacağına bu devir kararının kap'a bildirildiginde eksik yapiyorsunuz kardesim diyerek bir yazi yazsana yani pusuya yatarak "bak nasil eksiginizi buldum sizi gidi sizi" hosunami gidiyor. Simdi diyeceksiniz kardes cok bilmis edalariyla neden buraya yaziyon valla herseyi buldumda bu spk nin neresine basvuracagimi bir türlü bulamadim. Ben borsada cok hata yapmadim ben en cok bu spk nin temeli arizali seyleri bastan kabul ederek bekletme ve geciktirme nedenleri ile mağdur oldum.
    Tebrikler, tesekkurler

3. sermaye artırım kararı alınacak deniliyor son kararda tahsisli mi ? bedelli mi ?

4. ayrıca dün tahtaya tecavüz edildi _%20 neyse buda bize ders oldu

5. 10 gün içinde açıklama bekliyor ........................................spk

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    sermaye artırım kararı alınacak deniliyor son kararda tahsisli mi ? bedelli mi ?
    Önce sirketin içine koymak istedikleri lider adana vs gibi sirketlerin degerlemeleri gelecek o rakamlara uygun sermaye artırımı yapılacak mine hanımın kısaca demek istediği bu heralde o yüzden hemen bu hafta sermaye artırım kararını beklemiyorum. Degerlemeler şahsi görüşüm en erken mart ayı ortasında felan gelir sermaye artırım kararı ve başvurusu da ondan sonra olur. Tahta ya gelirsek biraz daha sabır eden kazanır spek kaldirmazsa tahtanin kalkacagi haberlerin gelmesine de nereden baksaniz 1 ay gibi bi süre var. Şahsi görüşüm yatay bir döneme girecegiz inş sonu güzel olur asla yatırım tavsiyesi değildir.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Air Yazıyı Oku
    Önce sirketin içine koymak istedikleri lider adana vs gibi sirketlerin degerlemeleri gelecek o rakamlara uygun sermaye artırımı yapılacak mine hanımın kısaca demek istediği bu heralde o yüzden hemen bu hafta sermaye artırım kararını beklemiyorum. Degerlemeler şahsi görüşüm en erken mart ayı ortasında felan gelir sermaye artırım kararı ve başvurusu da ondan sonra olur. Tahta ya gelirsek biraz daha sabır eden kazanır spek kaldirmazsa tahtanin kalkacagi haberlerin gelmesine de nereden baksaniz 1 ay gibi bi süre var. Şahsi görüşüm yatay bir döneme girecegiz inş sonu güzel olur asla yatırım tavsiyesi değildir.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    air 10 gün diyorum sen 1 ay y

8. zaten otobüs firmaları değerlendiriliyordu bu hafta içinde haber gelmesi lazım

Sayfa 479/814 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •