Sayfa 346/814 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Tarkan bi ara imtiyazlilarla alakalı soruyordun sanki sana kaptan cevap gelmiş gibi )

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Yanıltıcı yorumlar yapmayın lütfen... İnsanları...
    VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlış anlamışım dedim burda kimseyi yanıltacak bir yorumu bilerek paylaşacak biri değilim

3. Imtiyaz işini ben merak etmiştim ama tam cevap olmadı, ortak temsil ve ilzam yetkisi yönetim kurulunun 3 üyesine aday gösterme hakkının kullanımıyla ilgili olmayabilir, ana sözleşmeyi bir daha okumak lazım...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by errora Yazıyı Oku
    Imtiyaz işini ben merak etmiştim ama tam cevap olmadı, ortak temsil ve ilzam yetkisi yönetim kurulunun 3 üyesine aday gösterme hakkının kullanımıyla ilgili olmayabilir, ana sözleşmeyi bir daha okumak lazım...

Gayet açık deil mi imtiyazlı hisslerin %100 u ig venturesin elinde simdide zeynep hanım ve ural bey ig venturese %50 ser ortak oldular buda transin imtiyazları da yarı yarıya demektir.

5. Bu hafta bultende yokuz.haftaya spek amcam ne yapacak.airforce bu bugün satan oyak eski senin adammi.mali birine devirmi etti.

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Bu hafta bultende yokuz.haftaya spek amcam ne yapacak.airforce bu bugün satan oyak eski senin adammi.mali birine devirmi etti.
    Bu tahtadaki eski oyuncu muhtemelen yeni oyunculara devir yaptı buralardan...

7. İmtiyazlar ortaksa 3 üye nasıl belirlenecek, 1 buçuk 1 buçuk mu?Dediğim gibi anasözlesmeye bakmak lazım..

8.  Alıntı Originally Posted by errora Yazıyı Oku
    İmtiyazlar ortaksa 3 üye nasıl belirlenecek, 1 buçuk 1 buçuk mu?Dediğim gibi anasözlesmeye bakmak lazım..

Abi bak şimdi bunlar imtiyazlilara ortak degiller ig venturese ortaklar ig de transin %100 une sahip yani ig nin istedigi kisiler trnsk yk olur pay etmeye gerek yok trnsk yk yi yine ig ventures belirlemis oluyor

Sayfa 346/814 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •