Sayfa 163/814 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Grafik paylasan hacinlerle birşeyler düşünen arkadaslarin emeğine saygım sonsuz ancak herzaman dediğim gibi bu kağıt ne hacim takar nede grafik vakti olan arkadaşlar acun olayindan 1 haftaki hacime baksın çok komik hacimlerdi. Burda yorum yazan bi arkadaş vardi bir sözü vardi sabır büyük erdemdir insanı mısıra sultan yapar örneği hz. Yusuf tur derdi aynen öyle sabır arakadaşlar

2. Volkana katılıyorum ancak şimdiye kadar hep ne zaman başvuracaklar ne zaman onay çıkacak diye bekledik. Surekli bir gizem vardi. Şimdi işin içine GK şartı girdi. Bakalım bunun bir yolu yordamı varmı yoksa hakikaten 2-3 ay daha kafadan salladı mı. Ayrıca azaltım artırım oranlarını değiştirecekler mı yoksa itiraz edip öylece sunacaklar mı. Bekleyip göreceğiz.

3. Hic gizem bitmediki 😀 şöyle dönüp geriye bakiyorumda helede son 1 sene inanılmaz stresli ve gizemli geçti yaa n teoriler ürettik ne hayaller kurduk nasil beklentilere girdik ama dönüp dolaşıp yine 40 a geri geldik ama güzel yönü ky çıkıyor ve o meşhur aracı kurumlar topluyor tek tesellim ve güvenim bu biliyorumki faruk bizden daha çok seviyor parasını ve oldukça fazla lot elinde var

4. Herkes geri dönmek üzere indiğinde bu tren kalkar sonra nah binersiniz dikkat edin bu tren hızlı tren eski trenlere benzemez

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın Air en zor zamanlarda senin desteğin ve paylaşımların ile ayakta kaldık.Teşekkürler

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne kadar geri gidersen o kadar ileri sıçrarsın ne kadar alavere dalavere varsa o kadar beklentiyi büyütmek lazım...

7. arkadaşlar günaydın.uzun süredir yazmıyordum yalnızca takip ediyordum.sermaye işi iade edildi nedenleri aşağıdakilerden olabilir.
    1-31-03-2017 tarihinde başvuru yaptılar fiyat 0,49 du bu fiyattayken bu işlem olmazmış.hesaplamalarıma göre 0,38 civarı olması gerekir.sizlerde araştırın derim.
    2-bildiğim kadarıyla sermaye artış parasını yatırmış olmaları gerekir başvuru için onu yatırdılarsa her türlü yaparlar.
    3-yıllık genel kurulu yapmadılar bu sermaye işleminide genel kurula koymak için.ytd

8. Sabah sabah hacime bakarmisiniz satan satiyo da bu kadar hacimli alanlar kimler. Sonumuz hayir olur insallah

Sayfa 163/814 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •