Sayfa 549/814 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Eslesme kac goren var mi

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Eslesme kac goren var mi

.58.........

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar ben twitter kullanmıyorum. Kullanan varsa mine hanım transtürk ile ilgili bir şeyler yazıyor mu orada.paylasirsaniz sevinirim..bu arada dedigimi yapıyorum.alim yaptım..

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben twitter kullanmıyorum. Kullanan varsa mine hanım transtürk ile ilgili bir şeyler yazıyor mu orada.paylasirsaniz sevinirim..bu arada dedigimi yapıyorum.alim yaptım..
    Ortak kocamuglali olduguna inandir beni kafana tasmas dusmedi demi mine hanim falan

5.  Alıntı Originally Posted by trnszade Yazıyı Oku
    Patronice nerelere kayboldu arkadaşlar bilen var mı Acun gibi mi beddua ve ah almakmi istiyor Acun Turkiyeye gelemiyor. Allah sorar kimse sormazsa hesabı. Hani tahsisli olacaktı kimseyi yüzüstü bırakmam demişti. Noldu paraları mı sayıyor nasıl vurgun yapılacak yeni yöntemler mi öğreniyor

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Trnszade..
    Buradakilerin çoğu trnsZEDE olduklari için ironik buldum ve çok güldüm.. Allahta seni güldürsün..

6.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Ortak kocamuglali olduguna inandir beni kafana tasmas dusmedi demi mine hanim falan

Kesin uzaylilar kardeşimizin sayfasini ele geçirdiler..
    Yada prozac..

7. ilk kez bir hisse aldım oda çok acı bir tecrübe oldu Mine hanıma güvenelim dedik transzede oldum

8.  Alıntı Originally Posted by e_mr_e Yazıyı Oku
    ilk kez bir hisse aldım oda çok acı bir tecrübe oldu Mine hanıma güvenelim dedik transzede oldum
    Çilehaneye hoşgeldin.. Burada kaybetmek yok, kötü enerji yok emre..
    Ya tecrube kazanirsin ya para..
    Muğlali kardeşimiz bile optimis kivama gelmişken kötü enerjiye hiç gerek yok..

Zede den Zade ye geçmek için bekliyoruz olay bu..
    Ve olacak inşAllah

Sayfa 549/814 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •