Sayfa 781/814 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

son bir yıl içinde borsa dışında alan satanlar

3. Cefaks kardeş kusura bakma acemiyim ama bu gönderdiğin tablo ne anlama geliyor? Birde twette bir haber var cihan sütsurup pat alım satım konusunda başvuru yapmış bunuda yorumlayabilmisin ltfn.

4.  Alıntı Originally Posted by Charlione Yazıyı Oku
    Cefaks kardeş kusura bakma acemiyim ama bu gönderdiğin tablo ne anlama geliyor? Birde twette bir haber var cihan sütsurup pat alım satım konusunda başvuru yapmış bunuda yorumlayabilmisin ltfn.
    Portföyünde islem görmeyen senedi varmış sanirim toplu başvuru yapmış arada kaynamıştır 0.25tl ederi.. hayır 0.25 nerden bulmuşlar onu anladim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Geçen Egeli & Co bize ortak olsun dedim. Murat Güler aşağıdaki hisselerin hepsine ortak hepsini tavan tavan gidiyor. Egeli & Co %7,5 ortakmış. Biz de ortak olalım da tarım şirketlerinde yükseliş trendi var kaçırmayalım. YTD

Egeli & Co Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. (EGCYO)
    Egeli & Co Yatırım Holding A.Ş. (EGCYH)
    Egeli & Co Enerji Yatırımlari A.Ş. (EGCEY)
    RTA Laboratuvarlari Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi Ticaret A.Ş. (RTALB)
    Güler Yatırım Holding A.S. (GLRYH)

6. Bu hisseyi borsaya açmayı becerebilselerdi şu durumda 2-3 tl olurdu.Allah belanı versin Acun..Mine...

7. satılık hisse var almak isteyen olursa çekinmesin yazsin bana 0.20den veririz şirket isterse de yazsin utanmasin 1 2 milyon lot veririz onlara ... gerçi onlar bilancosunu düzeltmek için gübreleme ile meşguldur ..ohh ne güzel cevizlerin % bilmem kaçı bizde patladı .. neyse günün birinde ödeşeriz

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Anladığım kadarıyla benimle beraber toplam üç beş kişide bu lanet hisse var. Ben taaa faruk süren zamanının mağduruyum. Hukuki acıdan birşeyler yapılabilir mi. Cevizciler bu teşfik fırsatını niye değerlendirmiyorlar.

Sayfa 781/814 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •