Sayfa 430/814 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,433 - 3,440 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Burada duygu ve düşüncelerimizi belirtmekten öte yapabildiğimiz birşey yok.. Bana kalsa şu haliyle bile 1.5 seviyelerinde olmaliydi. Fakat bu paylaşımlarimizla gaza gelip mal alacaklara sebep olmamak adina bu paylaşımlarım tamamen hayal ürünü olup gerçeklerle alakası yoktur.. Asla yatirim tavsiyesi olmaz olamaz.. Herkese bol kazançlar..

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    O dediğin rakam ancak gözaltından çıkarsa söz konusu olabilir. O da 1, 2 seneden önce herşey yolunda giderse zor.. o yüzden hedefleri çok abartılı yazmamak lazım bence...
    Eğer bildiğimiz Mine Tozluysa ana pazar olayı 1-2 yıl değil aylarla telaffuz edilebilecek bir sürede gerçekleşir bana göre. Benim görüşüm bu. ANSA nın ana pazar girişimi başvurusu 5 haftada sonuçlanmıştı. TRANSK ta bu yıl içi belki bikaç ay sonra başvuru yaptığını düşünürsek olayın yıllarla değil de aylarla ifade edilebileceğini düşünüyorum. Mine Tozluyu yabana atmayalım derim imkansızları başarmıştı...
    Son düzenleme : Devran; 12-02-2018 saat: 11:07.

3. Mine Tozlu'nun borsa Gündemde'ki Röportajı
    ( Bakalım Ne olacak Bekleyip göreceğiz ? )

-Transtürk Holding yatırımından bahseder misiniz?

Mine Tozlu: Bakın, benim şu anda görüştüğüm, iş ortaklığı yaptığım o anlamda neticelendirmeden kimseyle paylaşmadığım bir sürü projem var. Eğer ben bunları şimdi paylaşırsam, ‘manipülasyon mu yapıyor?†derler. O yüzden paylaşmıyorum. Özelikle beklettiğim projeler var, sırf kendi bankamla (Türk Ticaret Bankası’nı kastediyor) yapmak için. Kendi paramı satmak varken niye başka bankaların parasını satayım ki. O yüzden projelerimizin hepsinin altları dolu. Ve hakikaten bu projelerin hepsini teker teker hayata geçiriyorum.
    Transtürk’ü aldık ve onun da altını dolduruyoruz. Transtürk’e finansman yatırımı yapıyoruz. 7 milyon TL sermaye artırımı yaptık ve onun borçlarını ödüyoruz. Neden yatırım yaptık? Çünkü Transtürk’ün de bir kara ihtiyacı var. Hakikaten bütün bunların hepsi birer proje. Ama maalesef küçük yatırımcılarımız gelip bizimle muhatap olmadıkları için, sormadıkları için, araştırmadıkları için işin doğrusunu bilmiyorlar.

“YATIRIMCILAR BANA TWİTTER’DAN HER SORUYU SORABİLİRâ€

-O zaman yatırımcılar size nasıl ulaşacak, ulaştığında sorusunun cevabını alabilecek mi?

Mine Tozlu: Ben sosyal medyada, Twitter’da varım. Yatırımcılar bana her soruyu sorabilirler ve her sorduğu sorunun cevabını da alabilirler. Yaptığım her işin arkasında duruyorum. Ne dedim, bir yıl sonunda zarar eden varsa, maliyetini getirsin, göstersin. Çünkü zarar eden yok. Bakın yine söylüyorum bizde vur-kaç yok. Günlük yatırımcı bizden para kazanamaz. Bizde teknik işlemez. Grafik işlemez. Çünkü o teknik ve grafik patrona bağlıdır. Bugün bir grafik yaptınız, patron da parayı aldı gitti, ne olacak o grafik? Grafiğin ne önemi var. Bütün her şeyi patron belirler. Patron şirkete yatırım yapıyorsa grafik yukarıya gider, patron şirkete yatırım yapmıyorsa aşağı doğru iner. Bu patronun vizyonuyla alakalı bir şey. Ben her şeye cevap veriyorum.
    Benim şatafatta gözüm yok, tamamen iş odaklıyım. Ben borsada ilk defa bir şirketi ‘gözaltı pazarı’ndan çıkartanım ve Transtürk’ü de D grubundan direkt A grubuna çıkartacağım ki bu da bir ilk olacak. Ama dediğim gibi buradaki çok fazla para kazanmak isteyen, bir senede tahtayı 1 liradan 10 liraya getirmeyi bekleyen bir patron olmayacağım.
    Patron sahip olduğu hisseleri nerede ve ne zaman satması gerektiğini bilirse, bunu şirket menfaati için doğru kullanırsa, bu yatırımcı için çok büyük bir avantajdır.
    Bir de ben neden tahtadan hisse toplayayım. Zaten sermaye artırımı yaparak hisse sahibi oluyorum. O zaman halka arz olmanın ne anlamı var? Tahtadan Hisse almaya başlıyorsam yatırımcı korksun. Neden? Çünkü bütün hisseyi toplayacağım, tahtayı yukarı çekip, satacağım demektir. Ben hisse satıyorsam, bunu şirketin içerisine sokuyorsam, tahtayı yükseltmiyorsam bilsinler ki o zaman her şey normal.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında kesinlikle değildir. !!!

4. Daha ne soylesin...tebrik etmek lazım ...

5. Bu rakamlara kimse satmaz boşuna uğraşma ....
    milletin satacağı rakamlar 1,5 ve üstü

6. Haydi tavana

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. herkes sattı sanırım ses yok..

8. Mine tozlunun ayak sesleri suanki tesitali dinliyoruz sessizlik oyuzden✌️✌️✌️

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 430/814 İlkİlk ... 330380420428429430431432440480530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •