Sayfa 441/814 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Eşleşme paylaşır mısın.. teşekkür ederim...
    0.74 ayni....

2.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    bildikleri TAHSISLININ ne zaman onaylanacağı.bizim bilmediğimiz onaylanacak tarih.adam zaten burdan iki tavan yapsa 1.-tl zaten.fakat kötü imajı var gösterirse panikleyen ky nın alrı hisselerini.bizim tahsislinin bekleme nedeni markanın tahsislisi nedeniyle onunki çetrevilli.o düşmediğine göre bizimki düşmez.ytd
    Düşmez derken nerden düşmez, ne kadarın altına inmez? Bugün - %7 mesela.
    Son düzenleme : Devran; 19-02-2018 saat: 18:32.

3. Bu fiyatların altina dedim. Ytd

4. Yani tahsisli açiklaninca enaz 1 tl olacaksa eğer şurada ne kadar kaldi ki..

5.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Yani tahsisli açiklaninca enaz 1 tl olacaksa eğer şurada ne kadar kaldi ki..
    Ben biraz ümidimi kaybettim.sanki bir sıkıntı var..

Air Guest
    Çok kolay ümitsizliğe kapılıyorsunuz böylelikle silkelenmeniz kolay oluyor yapmayın kendinize bu izdirabi rahat olun ne günler gördük daha yeni başlıyoruz..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Yani benim senaryom şöyle bunlar fazla lot ele geciremedikleri için olsa gerek yukari rakamlara hemen gitmiyor gidemiyor.. Oyüzden böyle korku salarak oyuna devam edecek ve ky nin durumuna göre fiyat belileyecekler.. Bu kagit 1tl den 7 milyon lot alacagim denmesine ragmen halen bu fiyatlardaysa şaka demektir..
    Ama hiç komik olmayan bir şaka..
    Arkadaşlar tahsisli olunca tavan tavan yapar diyorlar.. Belkide açiklandigi gunun aksami satmak için firsat yakalarlar

8. Hisse birbuçuk senedir yerlerde sürünüyordu bedavadan biraz pahalıydı toplayan toplamıştır bir iki hafta daha beklicez en fazla sonra ya 1 üstü atarız yada geldiğimiz yere döneriz ytd

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 441/814 İlkİlk ... 341391431439440441442443451491541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •