Sayfa 604/814 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. ama dedğim gibi borsa istanbul A.Ş. keyfi uygulaması olmaz. ne -150 bin için bile olsa şirket lehine nede tersi durumda aleyhine haksızlık yapar.

2. Arkadaş ağzından bal damlıyor fakat haziran bilançosu Ağustosu bulur niyet iyi olsun yeterki olmayacak birşey yok Mine TOZLU'NUN elinde B grubu hisse yok A grubu hisseleride bence Faruk Süren Ve Aküzüm elindeki B lotlarını para ettirmek için bedava verdi. Mine TOZLU bu iş karlı olacaksa çıkarır fakat faruk efendi ve aküzümde sermayeye destek atsınlar isteyecektir.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

3. Maalesef ümitlerin yeşerebileceği en yakın zaman ağustos sonu Eylül başı, olurda güzel haberler gelirse bu kağıdı kimse tutamaz, yeterki şirket kazansın, Mine Tozlu kazansın kota geri getirsin kağıdı sonrada biz ky lar güleriz İnş. Ama dediğim gibi bikaç ay daha pek bişi beklememek lazım, kendi de dedi çünkü haziran bilançosunu bekleyin diye...

4. Birde çok aklıma takıldı. paranızı gömdüler diyen insanlar için söylüyorum. zaten tahta kapalı etkileyebilecekleri kimse yok. hadi diyelim ki onlara göre olmaz ama sermaye artırdılar ve diyelim ki tahta açıldı. yani sonra bunlar hangi yüzle aynaya bakacaklar. işte bu insanlarla aramızdaki fark. bekleyelim en son twitte ben gördüm çalışmamız bitmek üzere diyor. burada sadece insanların sağlığını bozmaya yönelik bir girişim var ben şahsen çoğunuzdan daha fazla hissem var. ama takmıyorum. çünkü konuşmak için çok erken daha 10 gün oldu veya olmadı

5. Niyetini bilemem sayın patronun fakat markada takıldı bence ağırlığı markaya verecektir. Markadaki düşüncelerin olgunlaşmasına bağlı o zaman hırslanır bunu kota alır. fakat markada meydana gelecek bir olumsuzlukta bundan hayır beklememek lazım.Markayı becerebilseydi daha rahat olurduk. Markadaki Hedeflerden tutan birşey yok şimdiye kadar malesef

6. Msjım silinmiş, nereye gitti Msjım benim ama özetle şunu demiştim herşey haziran bilançosu ile yani ağustos Eylül gibi belli olur demiştim. Kota geri girersek ocakta anapazar için başvuru olur demiştim. Herşey yolunda giderse İnş. Ve güvenmek zorundayız Mine Hanıma yapacak başka birşeyimiz var mı, en azından cvp veren muhatap olan çalışan birileri var... YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Arkadaş ağzından bal damlıyor fakat haziran bilançosu Ağustosu bulur niyet iyi olsun yeterki olmayacak birşey yok Mine TOZLU'NUN elinde B grubu hisse yok A grubu hisseleride bence Faruk Süren Ve Aküzüm elindeki B lotlarını para ettirmek için bedava verdi. Mine TOZLU bu iş karlı olacaksa çıkarır fakat faruk efendi ve aküzümde sermayeye destek atsınlar isteyecektir.
    bende zaten onu yazacaktım bunun pazarlığı yapılıyr. yoksa üzerinde çalışıyoruz un bir anlamı yok. neye çalışacaksın para vr m yokmu markada farkettiysenz sermaye artıran bir dolu insan var. benzer bir durun buradada olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    Birde çok aklıma takıldı. paranızı gömdüler diyen insanlar için söylüyorum. zaten tahta kapalı etkileyebilecekleri kimse yok. hadi diyelim ki onlara göre olmaz ama sermaye artırdılar ve diyelim ki tahta açıldı. yani sonra bunlar hangi yüzle aynaya bakacaklar. işte bu insanlarla aramızdaki fark. bekleyelim en son twitte ben gördüm çalışmamız bitmek üzere diyor. burada sadece insanların sağlığını bozmaya yönelik bir girişim var ben şahsen çoğunuzdan daha fazla hissem var. ama takmıyorum. çünkü konuşmak için çok erken daha 10 gün oldu veya olmadı
    Çok olumlusun üstad o kadarda değil bende hem marka hem transtürk var. Ben senin kadar olumlu değilim malesef öylede sudan çıkmış ak kaşık değiller. O kadarda borsa bilgimiz var neler yaptıklarını az çok görüyoruz. Aynaya bakarız biz o doğruyu yapsın biz özür dileyelim

Sayfa 604/814 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •