Sayfa 605/814 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Devran Yazıyı Oku
    Msjım silinmiş, nereye gitti Msjım benim ama özetle şunu demiştim herşey haziran bilançosu ile yani ağustos Eylül gibi belli olur demiştim. Kota geri girersek ocakta anapazar için başvuru olur demiştim. Herşey yolunda giderse İnş. Ve güvenmek zorundayız Mine Hanıma yapacak başka birşeyimiz var mı, en azından cvp veren muhatap olan çalışan birileri var... YTD..
    daha evvelde yazmıştım eğer ana pazar için konuşuyorsak 2019 ortalarından önce olamaz bence. benim yazdığım herşey tahta açılması ve para konması üzerine

2. Beklemesi zor ve sıkıcı olacak biliyorum ama d*****n kuyruğu ağustosta kopacak bizim elimizden gelen ise başkana destek olmak, lot olarak beni de küçümsemeyin derim

3.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Çok olumlusun üstad o kadarda değil bende hem marka hem transtürk var. Ben senin kadar olumlu değilim malesef öylede sudan çıkmış ak kaşık değiller. O kadarda borsa bilgimiz var neler yaptıklarını az çok görüyoruz. Aynaya bakarız biz o doğruyu yapsın biz özür dileyelim
    çok az zaman veriyorsunuz diyorum. 1 ay beklemenin neresi olumlu düşünmek. ayrıca yapacağımız başka birşey varmı?

4.  Alıntı Originally Posted by Devran Yazıyı Oku
    Beklemesi zor ve sıkıcı olacak biliyorum ama d*****n kuyruğu ağustosta kopacak bizim elimizden gelen ise başkana destek olmak, lot olarak beni de küçümsemeyin derim
    ben burada markanın artırım sonucu ki olumlu veya olumsuz gelir önümüzdeki ay , sermaye artırım kararı ki onunda geleceğini düşünüyorum, tabiki 3 aylık bilanço. diğer borsa istanbulun kararını bilemiyorum 2019 da olabilir

5. air biliyormudur acaba yazılı birşey görmedim ama ben bu işler 12 aylıklarda olur belki 6 aylıklarda diye biliyorum

6. mine hanımın bahsettiği haziran bilançosuyla ana pazar olabilir ama çok zor hatta mümkün değil. adamların karar vermesi 2-3 ay sürüyor

7. Bir de şu açıdan bakmak lazım abi iyi kötü bi muhatap var, psikolojimizi iyi kötü rahatlatan tweetler var bizzat YKB tarafından atılan, ya hiç muhatap olmasaydı, ya da ulaşılamayan birisi olsaydı, arkasını çekip giden. İnanmayıp napcaz onu diyin bi hele, işte ümit biz fakirlerin (ky nın ) ekmeği naparsın artık..

8.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    mine hanımın bahsettiği haziran bilançosuyla ana pazar olabilir ama çok zor hatta mümkün değil. adamların karar vermesi 2-3 ay sürüyor
    Haziran bilançosu ile kota girmek için başvuru olacak. Olurda tekrar geri girersek en erken ocakta da anapazar başvurusu olur diyorum ben. Ama önce kota geri gelmeliyiz..

Sayfa 605/814 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •