Sayfa 606/814 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Devran Yazıyı Oku
    Haziran bilançosu ile kota girmek için başvuru olacak. Olurda tekrar geri girersek en erken ocakta da anapazar başvurusu olur diyorum ben. Ama önce kota geri gelmeliyiz..
    yok bunu iyi okudum sanıyorum. sizde bakabilirsiniz. gözaltı pazarından kapanan tekrar aynı pazara değil değerlendirilip uygun pazara alınıyor. mine hanımın bahsettiği bu. ben de okudum tebliği ama o pek mümkün değil yanlış hatırlıyorsam düzeltin..

2. Inanın bunu bilmiyorum okuyup araştırmam lazım, laf olsun diye konuşmam bu konuda ama bilgisi olan arkadaşlar varsa söylesin lütfen..

3. mine hanım artı başka birisini yatırım yaparak otak alsın karşılığında tahsisli yapsınlar bu kadar basit

4. kotasyon yönergesi madde 28 kod dışı kalanlar bu madde ile tekrar uygun pazara dönüyor mine hn ondan anapazar diyor galiba

5.  Alıntı Originally Posted by Devran Yazıyı Oku
    Haziran bilançosu ile kota girmek için başvuru olacak. Olurda tekrar geri girersek en erken ocakta da anapazar başvurusu olur diyorum ben. Ama önce kota geri gelmeliyiz..
    Devran bey kota çıkalım ana pazar istemiyoruz ne zaman olursa olsun bazı şeyleri açık yazıp yatırımcıyı etkilemek istemiyorum. Bir daha diyorum atmış olduğu tvitlerden hedefi tutan yok malesef çok sallıyor tutmayınca yatırımcı hesap soruyor oda hesap soran olduğunda kolayını bulmuş engelliyor. Birde aldığınız hissenin bana ne faydası var diye basıyor kalayı biz hisseleri Nasdag'tanmı alıyoruz. Markada tahsisli yapmış elinde hisse yok peki bu hisseler nerede birine borsa dışı devrediyor oda bizlere sonrada en küçük eleştiride basıyor fırçayı şirkete ne faydası var tahtadan aldığınız hisselerin diye Allah aşkına kendisi birine sattı sonra alanda bana sattı en son sermayedar kim olur şimdi. Borsa bilgisi buysa vay halimize
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

6. Bu bir gemi ve hepimiz aynı geminin içindeyiz, batarsak hep beraber çıkarsak hep beraber, hergün dua ediyorum herşey güzel olsun diye.. Marka'da banka şu bu gibi söylemler, sözler var doğru ama bizde sadece anapazar sözü var onu da sermayeyi artıya çıkarıp, gerekli başvuruları yaparsa neden olmasın diyorum, bize verdiği söz tek bir tane onu da bekliyip göreceğiz...

7.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Devran bey kota çıkalım ana pazar istemiyoruz ne zaman olursa olsun bazı şeyleri açık yazıp yatırımcıyı etkilemek istemiyorum. Bir daha diyorum atmış olduğu tvitlerden hedefi tutan yok malesef çok sallıyor tutmayınca yatırımcı hesap soruyor oda hesap soran olduğunda kolayını bulmuş engelliyor. Birde aldığınız hissenin bana ne faydası var diye basıyor kalayı biz hisseleri Nasdag'tanmı alıyoruz. Markada tahsisli yapmış elinde hisse yok peki bu hisseler nerede birine borsa dışı devrediyor oda bizlere sonrada en küçük eleştiride basıyor fırçayı şirkete ne faydası var tahtadan aldığınız hisselerin diye Allah aşkına kendisi birine sattı sonra alanda bana sattı en son sermayedar kim olur şimdi. Borsa bilgisi buysa vay halimize
    bakınız siz öyle diyorsunuz ama yıldız pazar haricinde hiçbir şirkette çok fazla kçük yatırımcı yok. bunun da çoğunluğu trnsk belli bir grupta yani 90 a çıkardılar ky ye verdiler diyor. tamam zarar görenler oldu ama masrafını çıkarmamıştır.
    Bu arada
    Yıldız Pazar, Ana Pazar veya Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmekte iken kottan
    çıkarılan paylar; bu Yönerge’nin 8 inci maddesinde yer alan kota alma şartlarının sağlanması
    durumunda Ana Pazar’da, sağlanamaması durumunda Yakın İzleme Pazarı’nda işlem görmeye
    başlar. Bu paylar ilk etapta Yıldız Pazar’a alınmazlar. Bu hükmün uygulanmasında, bu
    Yönergenin 8 inci maddesinin 1 inci fıkrasının (b) bendinde yer alan tabloda Ana Pazar için
    öngörülen gruplardaki halka arz edilen payların piyasa değeri şartının değerlendirilmesinde, SPK
    tarafından yetkilendirilmiş iki ayrı kuruluş tarafından hazırlanan fiyat tespit raporu ile belirlenen
    ortalama fiyata göre bulunacak referans fiyatın en son MKK kayıtlarındaki fiili dolaşımdaki
    payların nominal değeri ile çarpılması sonucu bulunacak değer, halka açık kısmın sermayeye oranı
    olarak ise MKK kayıtlarında yer alan fiili dolaşımdaki payların nominal değerinin sermayeye
    oranı dikkate alınır

8. İnşallah diyelim birşey demiyorum. Ama bu söylediğimi edebiyatı kuvvetli biri buna anlatsın komik duruma düşüyor insanın hiç bir sözüne inanası gelmiyor. Matematikçi olmaya gerek yok özel bir fomülüde yok tanjant kotanjant hesabınada gerek yok bir bilinmeyenli denklemde değil çok basit. sen Devran beye 100 bin Tl.lik hisse devrettin devran bey bu hisseyi 2 ay sonra kasırgaya 150 bin tl'ye sattı. Devran beyin bu alım satımdan karı 50 bin tl sana verdiği 100 bin tl'yi devran bey kasırgadan aldı. Son durum itibariyle senden alınan 100 bin Tl.lik hisseyi dolaylı olarak kasırga ödedi.
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

Sayfa 606/814 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •