Sayfa 608/814 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Haklısın SPK olayı çok önemli, ben şahsen kendi adıma geçenlerde mail atmıştım, bunu sürekli ve herkes yaparsa belki bir etkisi olur dediğin gibi, şu durumda Transk yatırımcısına düşün bu BİST VE SPK sürekli mail atmak.. Bunu da yapalım bir zahmet.. Ağlamayana emzik yok maalesef...

2. Selo sen gel burda yaz burda kimse kimsenin para kaybetmesinden dolayı zil takıp oynamıyor ya da lanet okumuyor daha seviyeli. Kaybetsen de kazansan da yine gel bizimle burada insan gibi bekle ama insan evladı gibi

3. Borsa İstanbul Yönetim Kurulu kararına istinaden hisse senetleri Borsa kotundan çıkarılarak Kot Dışı Pazar kaydına alınan ve *GEÇİCİ* olarak işlem görmekten men edilen şirket hisse senetlerini içerir

Bugünler de geçer ya hu

4. mavi kuşta herkesi engellemiş.. markadaki ardayı bile hiç bir hakaret yok hiçbir saygısızlık olmamasına rağmen.. işine gelmeyen hiçbir kelimeye rızası yok.. sadece katiline aşıklar yorum yapıyorlar onlarıda anlıyoruz malum stockholm sendromuna girmişler..
    mine hanım küçük yatırımcıların duası bana yeter diyordu.. mine hanım kendin gibilerle karşılasın.. zalimlerin cezasını, kağıdımızın kota dönmesini görmeyi en kısa zamanda bize nasibet.. buda sana ve bize beraat günü dusı olarak ediyorum..

5. KAbullenin sizin bakiyeler Flap Beyaz gibi çok artan hisselere aktarıldı artık geri gelmez sizin tek yapacağınız şey Merkez bankası başkanını aramak para basmasını söylemek yoksa hiç bir şekilde gelmez

6.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    KAbullenin sizin bakiyeler Flap Beyaz gibi çok artan hisselere aktarıldı artık geri gelmez sizin tek yapacağınız şey Merkez bankası başkanını aramak para basmasını söylemek yoksa hiç bir şekilde gelmez
    KABULLENMESEK ne olacak ki.. ama senin dediğin gibiyse dahada iyi değilmi batan firmalara değil çıkan firmalara gitmiş para..
    kazanmışlar yani.. kazandıklarıyla tahsisli yapar sermaye koyar paradan yine para kazanırlar.. yeter ki paraları olsun içimize su serptin mete-ak.. yada bizim paralar kesin oraya aktarılmişsa sen de şahitsen bistin başkanını arayalım bize beyazdan flaptan pay versinler.. merkez bankasını aramaktan daha iyidir..
    merkez bankasıyla, para basmakla başkanla konuşmakla trans arasında nasıl bir alaka kurdun anlayamadım ama mutlaka vardır bir bildiğin..

borsaya kote olmak 40milyon liraya mal oluyor diyorlar..
    bu firmanın patronları akılsız mı.. borcu harcı olmayan bir firmayı kaptırsınlar..
    ESKİ KURTLAR.. zamane çakallarının üstüne çökecektir mutlaka..
    gs nin başına gelmeye talip olanlar bi bakmışsın babaocagını tekrar şenlendirirler..
    bu işte mine nin hiçbirşeyi yok.. asıl kuklacı oyunu tekrar yazacak olan..
    yoksa burada bizim kaybettiğimiz devede kulaktır

7. Borsa kotundan geçici men olmaz sürekli men vardır oda bir daha borsaya geri dönme yolları kapanır sürekli men borsa kotundan çıkarmadır Genelde batan şirketleri sürekli men ederler ama eksi özsermayesi olan bir sürü şirket var akpaz çemaş dardanel bimeks bunlar hala borsada işlem görüyor size ayrı bir muamele yapmışlar

8.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Borsa kotundan geçici men olmaz sürekli men vardır oda bir daha borsaya geri dönme yolları kapanır sürekli men borsa kotundan çıkarmadır Genelde batan şirketleri sürekli men ederler ama eksi özsermayesi olan bir sürü şirket var akpaz çemaş dardanel bimeks bunlar hala borsada işlem görüyor size ayrı bir muamele yapmışlar
    bu anlattıklarının hepsi bu firmanın daha hızlı ve güçlü gelmesi için katalizör etkisi yapacak olaylardır.
    batan firmaların bile borsada işlem gördüğü yerde bizim kot dışında kalmamız düşündürücü ama bir bakımada sevindirici
    borcu harcı olmayan bir firmayı kaptırmak patronların işine gelmez rahat olun.. zaten hisse kapalı ne söylesek boş ama %50.0001 geri gelecek ve o zaman muhteşem olacak..
    gelmezsede gelmez ne yapalım olan hayırlıdır der dersimizi alırız..
    buradan aldığımız ders okullarda öğretilmiyor biraz pahalıya mal oldu ama sonu güzel olur umarm

Sayfa 608/814 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •