Sayfa 745/814 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Bimer'den bilgi istedim bilgi edinme hakkı kanunu kapsamında

Sermaye Piyasa Kurulu Başkanlığına'dan
    Bakalım ne diyecekler.

2. Kuş beyinli bist cevap verene kadar torunlarımız olur ....

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. En son bu yakınlarda şirkete sordum. Sizde sormuşsunuzdur. Şirketten bekledikleri herhangibir şey yokmuş. Aylardır neye bakıyorlar bilinmez. neyse borsa istanbulun sitesinde yatırımcı ilişkileri kısmında yatırımcı ilişkileri iletişim diye bir bölüm var. yazılabilecek en mantıklı yer görünüyor. ben gönderdim. sizde gönderin bence.
    "Bu servis, Borsa İstanbul A.Ş.’nin ortaklarıyla ilişkisini yürütmekte olup Borsamızda şu anda işlem gören veya geçmişte işlem görmüş şirketlere yatırım yapan yatırımcıların soruları için İletişim Formu'nu doldurmaları gerekmektedir."
    ne kadar çok insan gönderirse o kadar iyi olabilir.

4. Bu arada ilk kez kotasyon başvurusu yapan şirketler için süre belli kısaca 20 işgünü eksik belgeler nedeniyle bi 20 işgünü ek süre. Birde derki
    "başvuru tarihinden itibaren Borsadan kaynaklı olmayan herhangi bir sebeple 100 gün içinde sonuçlanmayan başvurular işlemden kaldırılabilir."
    birde bugüne kadar pazar değiştirmek isteyenlere vs baktım. en çok 97 gün gördüm. Beyaz filo bu rakamdaydı. neden pazar değiştirenlere bakıyorum. bir şirkette pazar değiştirmek istiyor. onada cevap yok. o da 120 - 130 gün civarlarında. ben son zamanlarda gerçekleşenlerin tamamına baktım gibi. kurum kendi rekorunu deniyor.

5. İnsanı katil eder bunlar bir allahın kuluda bilgi versin artık
    Almayacaklarsa söylesinler bu belirsizlik bir son bulsun!!!

6. Ergenekondan içeri girip yıllarca hapis yattıktan sonra suçsuz oldukları anlaşılıp serbest kalanlar gibi bizde yıllarca bu eziyeti çekeceğiz, kanser felan olacağız herhalde. Umarım sonu iyi olur

7. 100 günü tamamladık sanırım, yani ümidimi zi kesebiliriz, işlemden kaldırılmıştır artik, bizi süründürdukleri gibi sebep olanlar ve bekletenlerin hepsi yedi sülalesi sürünsün, dönecek veya dönmeyecek çokmu zor bunu demek, şeref-sizler

8. Çıkmadık candan ümit kesilmez .. yattı uyudu bist nedense .. hayır borsadan çıkarma sebebin de zaten anlamlı bişey değildi.. eksi sermaye imiş ..ülen şuan bistte 600 senedin 400 ü eksi sermayeli.. bi masa 2 sandalye firmalar diyorsan onda da yine 600ün yarısı böyle.. yani hep üçkağıtçılar dolmuş.. beklenilen bunlardan birilerinin avanta beklemesidir.. birileri yiyecek ki buna bakacaklar.. bunun içinde aslında sahibinin eli kolu uzun ama .. sanırım karşı kişinin de eli uzun ondan anlaşamadılar ve bekletiliyor sanırım.. inşallah anlaşırlar.. düşünün işin içine acun macun girecek kadar kallavi kişiler demek ki ?!! zaten sahibi de süren biliyorsunuz !!! tam üçkağıtçı takımı !!!

Alıntı Originally Posted by Hasret07 Yazıyı Oku
    100 günü tamamladık sanırım, yani ümidimi zi kesebiliriz, işlemden kaldırılmıştır artik, bizi süründürdukleri gibi sebep olanlar ve bekletenlerin hepsi yedi sülalesi sürünsün, dönecek veya dönmeyecek çokmu zor bunu demek, şeref-sizler

Sayfa 745/814 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •