Sayfa 782/814 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. şu işi başaramıyorlarya insanın çıldırası geliyor çok mu zorya gidin çalışan bir iştirak bulun (ki bulacağınızdan %100) eminiz.kasa ve banka hesaplarına sermaye avansı olarak nakit para koysanız bir de böyle deneseniz

bu arada elimizdeki hisseleri bankaya teminat gösterebliyormuyuz bilgisi olan varmı nede olsa 100 milyon aktifi olan bir şirketin %18 bizim bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim.

2. bilemedim herhalde şaka olarak söylediniz belki ama daha geniş anlamda bilgi vereyim. Diğer okuyanlarında bilgisi olsun. Bankalar teminat olarak bazı durumlarda sadece Yıldız Pazardaki hisseleri teminat olarak alabiliyorlar. Onun dışında işlem görüyor bile olsa şirketin finansal durumu ne kadar iyi olursa olsun olmaz.
    Diğer hukuki süreç ise artık mümkün değil. Herhalde eski YKB için düşündünüz. Kaldı ki en son yapılan GK da ibra edildiler. Kimse şerh düşmedi. Yani bu sadece Eski YKB ye yaradı. Zaten Markada açılan davalar var. Ben o zamanda Marka için söylemiştim. Pek mümkün değil diye. Yani sonuçta açarsın ama kazanamzsın. İşler öyle yürümüyor. Yalnız TTK da açılabileceğine dair ifadeler vardı yanlış hatırlamıyorsam..

3. Neyse biz konumuza dönelim. Ben 2020 sonu için bilanço simülasyonu yaptım. son zamanlarda konuşmadım şirketle ama zaten benim sorularımın cevabı konuştuğumuz yetkilide yok. Zaten istekli olduklarındanda pek emin değilim. Yani bakın ceviz şirketi bize yeter. Yeni bir şirkete ihtiyaç yok. ama yaptıkları kar muhasebeleştirme açısından doğru ama kağıt üzerinde. yani şöyle ifade edeyim. Örneğin ortaklar bu sene kasaya para koymazlarsa şirket devam edemez. Zaten hernekadar tüm şartları sağlayıp başvurmuş olsalarda daha önceden TTK da bu durumdaki şirketler için iyi şeyler yazmıyor. Nitekim göreceksiniz ortaklara olan borçlar daha da artacak. O yüzden tek sorunun cevabı lazım. Genel Kurul ne zaman yapılacak...

4. Yapacakları şey özsermayeyi güçlendirmek 2 senedir aynı şeyi söylüyorum. 1500 sene daha bekleriz artık.

5. Yani şimdi düşünüyorum. YK da bir üye var. 10 senedir TRNSK da yönetim kurulunda işlerin nasıl yürüdüğünü hiç mi bilmiyor)

6. Adamlar ayakkabı tabanı üretip borsaya giriyor. Biz gıda tarım şirketleri önem kazanmışken hisselere uzaktan bakıyoruz.
    Patronlar yeterli para koyup başvursalar şu an koydukları parayı katlamışlardı.

https://www.iha.com.tr/haber-bayrak-...esecek-847197/

7. şirketle konuştuk herhangibi gelişme olmadiğini söyledi senelerce burdayiz ...
    6 ay sonra bidaha arariz artik ... hikeyelere fazla inanmayın ortada garip garip tipitipler var

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 5 kr den hisselerinizi alıyorum desem fazla mı söylemiş olurum üstad..
     Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    şirketle konuştuk herhangibi gelişme olmadiğini söyledi senelerce burdayiz ...
    6 ay sonra bidaha arariz artik ... hikeyelere fazla inanmayın ortada garip garip tipitipler var

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 782/814 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •