Sayfa 2/68 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    elinde 44 bin kaldı...yarın önemli
    44 bin derken. 969 bin var elinde. Borsada işlem gören mi 44 bin.

2. Enerji ve tarım yatırımında sona gelinmiş. SPK fiyatı belirleyip imza atıldı mı güzel olacak. İnşallah Kervansaraydan alacak olan gözaltına düşüren alacağın parasıyla alınır daha da güzel olur.

3. Gelen haberler güzel ama bunu şirketin hangi parayla ve ne şartlarda gerçekleştirdiği daha önemli bunuda spk degerlemesinden sonra ayrıntılı olarak göreceğiz. Benim asıl merak ettiğim yeni yönetim nezaman bu kervandan alacağını tahsil edecek . birde madem göz altından çıkmak için neden çaba sarfetmez onu anlamadım. Benim için fiyat hala ucuz şirket anlaşmalar sonrası dahada güzel yerlerde olacak.

4. Kademe paylaşacak bir arkadaş varsa incelemek gerek.
    Nurettin beyin hisse satışı bu gün sona eriyor. Nurettin beyin satışını birileri karşılıyor.
    Bakalım devir tamamlanınca neler olacak seyredip görelim.

5. Cagri surecinden alinmisti 265bin lot civari vardi. satilacak lotlar sanirim bugun tamamlanmis oldu.

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

6. Bu fiyattan satan yukarı götürür mü yada yukarı götürecekse bu fiyattan satar mı. Yumurta tavuk meselesi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ljubavac Yazıyı Oku
    Bu fiyattan satan yukarı götürür mü yada yukarı götürecekse bu fiyattan satar mı. Yumurta tavuk meselesi.
    Yapılan anlaşma veya şirket yeni iş alanı için belli bir ödeme veya teminat olarak devir yapılması bence mümkün örnek olarak şirketinizi xxx fiyattan %60 alırım size xx nakit 250 bin hise veririm gibi. Söylediğim gibi olmaya bilir de ama tarım ve enerji işine giriyorum dedi ve değerleme yapılıyor. Nurettin bey işinde kendini ispatlamış biri olarak bildiği bir şey vardır mutlaka.

8.  Alıntı Originally Posted by babasalih Yazıyı Oku
    Yapılan anlaşma veya şirket yeni iş alanı için belli bir ödeme veya teminat olarak devir yapılması bence mümkün örnek olarak şirketinizi xxx fiyattan %60 alırım size xx nakit 250 bin hise veririm gibi. Söylediğim gibi olmaya bilir de ama tarım ve enerji işine giriyorum dedi ve değerleme yapılıyor. Nurettin bey işinde kendini ispatlamış biri olarak bildiği bir şey vardır mutlaka.
    İnancım o yönde benimde. Yoksa yatırım yapmazdım. Bazen merak etmiyor değilim.

Sayfa 2/68 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •