Sayfa 4/68 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. ............
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

2. Inşallah haftaya daha hareketli olur

3. Olaya Bak 41 tl işlem hacmi

4. 13.03.2017 bilanço açıklanma tarihi sanırım inşallah iyi birşey çıkar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Son dakikaya kadar beklet bilanço için. Yeni yönetim yeni patron ve güzel haberler bekliyoruz demiştik lâkin yanıldık sanırım. eğer yeni yönetim hızlı yol ve hareket etmez ise zaten birazcık olan güvende kalmayacak. itibarı sıfır bir şirketi doğru işlerle düze çıkma vakti . uzun zamandır bunu bekliyoruz. Nurettin bey işinde kendini ispatlamış dedik ama oda gereğini artık yapmaya başlaması gerek.

6. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

7. Kervansaray Hotel Verwaltungs GMBH 6,603,073 bu alacak için bi sonuç olmazsa gözaltı sürecek. Sermayenin yarısı kadar ortağın borcu var. Ödeme niyetide yok. Kaç bilançodur hep alacak hanesinde duruyor.

8. 2016 aylikta 54 bin kar yazmış. 6.5 milyon alacağını tahsil etmesi veya yapılandırması önemli. Yoksa herşey hikaye olur. Kervadan ve onun dandik çalışanlarından hemen kurtulup şirketi düze çıkarma işine başlaması gerekli. Zira kervanla ilişkisi olan yönetimde ve büroda çalışan!! Sözde çalışan anlamında söyledim gereksiz tüm şahsiyetlerden kurtulmalı. Nurettin beyin zaman kaybetmeden hissenin imajını itibarını düzeltmesi şart. Spk gözünde imaj belli yoksa enerji gıda güzel girişim güzel adım ama hep görüşme devam haberi milleti baydı sonuç bekliyoruz. Sayın nurettin bey.

Sayfa 4/68 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •