Sayfa 6/68 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 41 - 48 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. Salih hocam bugunku hareket ve hacimi nasil karsiliyorsunuz. Gecen cuma 80i kaldirmisti. Bu hafta 90 goruldu

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. salihbaba 90krş satmis sındır

3. Hayırlı akşamlar bende 90 kuruşa satacak mal yok maliyetim 1.5 civarı. işlem hacmi artıyor fakat şirket tarafında olumlu ve güzel haberler bekliyoruz. Benim kızdığım bu hâlen kervan kalıntısı çalışanlar şirketin içinde.
    Nurettin bey yönetime gelmese idi belki çoktan zararına satardım. Işler yavaş ilerliyor. alacaklar yapilandirilmadi faaliyet değişikliği ve yeni şirket yeni iş alanı için adımlar atılıyor fakat sonuç aşamasında iş çok yavaş. Benim tek beklentim spk nın atacağı bir adımla kağıt göz altından çıkarmak. işte kızsam da beklediğim bu. o zaman su akar yolunu bulur. Bu kağıt için bu fiyatlar çok komik kalacak diye dusunuyorum. Burdan biraz salsada kademeleri doldurması guzel. 1 üzerine attığı gunde gelecek. Ama en onemlisi göz altindan çıktığımizda olay o zaman başlayacak. İnşallah o günler göreceğiz. Bunlar benim tahminim asla YTD degildir.

4. Nurettin Türkoğlu yine satış için açıklama göndermiş 24.03.2017-06.04.2017 arasında. Elimizemi verecek yoksa sermayemi üretiyor tedirginiz. Şu yakın izlemeden çıkış için ne yapılıyor bi açıklama yapılsa...

5.  Alıntı Originally Posted by Ljubavac Yazıyı Oku
    Nurettin Türkoğlu yine satış için açıklama göndermiş 24.03.2017-06.04.2017 arasında. Elimizemi verecek yoksa sermayemi üretiyor tedirginiz. Şu yakın izlemeden çıkış için ne yapılıyor bi açıklama yapılsa...
    Tarih nerde yazıyor göremedim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İnşallah iyi bir tarafadır

7. Büyük ihtimalle yeni ortak girişimler için sermaye yaratılıyor. Benim tahminim bu yönde. Geçen sefer yaptığı satışta aynı şekilde Nurettin bey sattı birileri karşıladı al gülüm ver gülüm olayı. Bakalım alacak kişi ne amaçla ne maksat için alacak bekleyip görelim hayırlısı.

Sayfa 6/68 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •