Sayfa 66/68 İlkİlk ... 16566465666768 SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 521 - 528 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

aylık takas

kimse yok bakalim ne olacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    kimse yok bakalim ne olacak..

Korktunmu çarli ? yaw burda kim olur, korkarsan ıslık çal.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Korktunmu çarli ? yaw burda kim olur, korkarsan ıslık çal.
    korkmazmiyim kara delik gibi hisse yanliz başima yaşiyorum..islik çalsamda duymazsin..

sermaye artirimi var ne bedelli ne bedelsiz nasil oluyor ilk kez karşilaştim..hisse fiyati ne olacak bu şekilde bir sermaye artiriminda..bedelini tamamini patronmu verecek mevcut fiyattan..

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    sermaye artirimi var ne bedelli ne bedelsiz nasil oluyor ilk kez karşilaştim..hisse fiyati ne olacak bu şekilde bir sermaye artiriminda..bedelini tamamini patronmu verecek mevcut fiyattan..
    Tahsisli daha once frigo ve eministe oldu
    Frigo da 500 bin tl 1 tl den 500 bin lot patron aldı. 3 yıl sonra çok iyi fiyattan merkoya verdi hisselerini. 1 tl den oldu

Eminis 2017 de 6.trilyon tahsisli yaptı.
    Ama 1.2 milyon lot aldı.
    Tahsisli fiyatı 5.59 du

Sanırım belli bir ortalamadan oluyor mesela 6 ay gibi

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kısaca sizi ya da hisse fiyatını ya da sizin hisse adedinizi etkileyen bir durum olmuyor

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kamuoyuna daha önce duyurulduğu üzere, 26.04.2021 tarih ve 2021/8 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile; Şirketimizin 50.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 13.336.879 TL olan çıkarılmış sermayesinin, mevcut ortakların yeni pay alma hakları tamamen kısıtlanmak suretiyle, payların nominal değerinden az olmamak koşuluyla, Borsa İstanbul A.Ş. ‘nin Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Prosedürünün 7.1 maddesine göre hesaplanacak baz fiyat üzerinden belirlenecek pay satış fiyatı esas alınmak sureti ile Sn. Zülabidin Özay'a tahsisli olarak, 30.000.000 TL satış bedeli karşılığı nominal tutarda artırılmasına karar verilmiştir.

Şirketimizin 02.11.2021 tarihli yönetim kurulu toplantısında, ekli revize edilmiş Sermaye Artırımından Elde Edilecek Fonun Kullanımına İlişkin Raporun kabulüne oy birliği ile karar verilmiştir.

Sayın paysahiplerine saygıyla duyurulur.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 66/68 İlkİlk ... 16566465666768 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •