Sayfa 7/68 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 49 - 56 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

son bir ayda alanlar

satanlar

3. Nurettin beyin satışlarını bekliyoruz. Şirket yeni yatırımlar için kaynak yaratma çabası olarak tahmin ediyorum. Bu fikrim değişmedi. Eğer tam tersi bir durum olsa idi şirket bir kaç iyi haber ve peşinden satış haberi duyardık. Geçen gene yazdım birileri satışı karşılıyor bu da ister istemez benim tahminlerimi doğru çıkarıyor. Yapılan güzel işlerin sonuçlanması gerek. Atıklardan Enerji dönüşüm işi gerçekten güzel gıda sektörüne zaten adım atıldı küçükte olsa bir şirket alındı. Sürecin hızlanması ve SPK gözündeki imajın düzelmesi gerek ki yakın izleme pazarından çıkması şirketin önünü açılması gerekli.

4. 110bin lotta karşılandı. Birisine devroluyor bu lotlar. Hadi hayırlısı.

5. Ben almadım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu ne şimdi bir yukarı bir aşağı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Şirketin yeni adı hayırlı olsun. Mmcas önce sahiplerini sonra yönetimi, faaliyet alanını, şimdi enson imkb de şaibeli olan isminden kurtuluyor. Şirket azda olsa kar açıkladı yeni yönetim yavaş ilerliyor fakat girişimler ve görüşülen şirketler ile ilgili haber gelmesi lazım. Isim değişikliği benim için artık göz altından çıkmak için atılmış bir adım bundan sonra gelecek hamle çok önemli spk şirketin atacağı yeni adımlara göre artık göz altından çıkarması gerek. ilerleyen günler daha güzel olacak sanırım bekleyip görelim. DORA ismi hayırlı olur inşallah.

8. DORA yelkenler fora. Çık şu yakın izlemeden.

Sayfa 7/68 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •