Sayfa 102/639 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 809 - 816 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    250 bin lot nedir?Tavana kadar olan mı,yoksa 34'e mi yazılmış?
    bugün firsatim olmadı bakamadım ama dün 33 e önceki gün 34 e yazılmıştı..

2.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    dün akşam uzlaşmada yanlış hatırlamıyorsam a 0,33 de 233 bin adet satışta bekliyordu onu kastetmiş olabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    seddülbahir hocam sen daha önce bahsettiğin eurobondları satıp şu tahtaya sahip çıksan artık..
    yoksa patronların hisse geri alımı yapıp tahtaya ve yatırımcısına sahip çıkacağı yok...

4.  Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    dün akşam uzlaşmada yanlış hatırlamıyorsam a 0,33 de 233 bin adet satışta bekliyordu onu kastetmiş olabilir.
    üç aşağı beş yukarı, önceki günde 254.000 vardı 34 de yaklaşık 250.000 )))

5.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    bugün firsatim olmadı bakamadım ama dün 33 e önceki gün 34 e yazılmıştı..
     Alıntı Originally Posted by dgn884 Yazıyı Oku
    Hımm,hiç haberim yok bundan.Forumdaki hava puslandı,bunun etkisi mi;yoksa birileri eğlence peşinde mi acaba?
    Nûn

6. arkadaşlar taco ve doruğun 2016 dönem başı öz sermayesi ve ilişkili kişilerden borç tutarlarını yazabilecek olan var mı

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    seddülbahir hocam sen daha önce bahsettiğin eurobondları satıp şu tahtaya sahip çıksan artık..
    yoksa patronların hisse geri alımı yapıp tahtaya ve yatırımcısına sahip çıkacağı yok...
    Onu yapacağız hocam,niyetim tamamen bu yönde.Ben de bir robot edinmeye karar verdim.Bir gün tavan,ertesi gün yataydan v.s. gibi teknik metodları kullanabiliyormuşuz.Yoksa manuel olarak o kadar hisseyi alamam.İşlemleri bitmek üzere,bir kardeşimizle de anlaştık,benim adıma bu işi halledecek.%5 üzeri isim yazılmaması için.
    Nûn

8.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Onu yapacağız hocam,niyetim tamamen bu yönde.Ben de bir robot edinmeye karar verdim.Bir gün tavan,ertesi gün yataydan v.s. gibi teknik metodları kullanabiliyormuşuz.Yoksa manuel olarak o kadar hisseyi alamam.İşlemleri bitmek üzere,bir kardeşimizle de anlaştık,benim adıma bu işi halledecek.%5 üzeri isim yazılmaması için.
    ilşallah hocam...
    bu hissede çoğu kişinin tek umudu sizsiniz bu saatten sonra....

Sayfa 102/639 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •