Sayfa 103/639 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 817 - 824 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    ilşallah hocam...
    bu hissede çoğu kişinin tek umudu sizsiniz bu saatten sonra....
    İnşaallah.
    Bazı yatırımcıların kurtulmasına vesile olur,hareket olur,bereket olur.Neticede benim yolum tahkime kadar uzanır,burada alamazsam hakkımı orada alırım.Tercih meselesi..
    Nûn

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    arkadaşlar taco ve doruğun 2016 dönem başı öz sermayesi ve ilişkili kişilerden borç tutarlarını yazabilecek olan var mı
    İkisinde de ilişkili kalemi yoktu geçen sene.Taco'nun özsermayesi -130 milyon, Doruk-0,7 milyon gibi söylemişlerdi.
    Nûn

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    İnşaallah.
    Bazı yatırımcıların kurtulmasına vesile olur,hareket olur,bereket olur.Neticede benim yolum tahkime kadar uzanır,burada alamazsam hakkımı orada alırım.Tercih meselesi..
    helal olsun..allah razı olsun senden hocam...

4.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    İkisinde de ilişkili kalemi yoktu geçen sene.Taco'nun özsermayesi -130 milyon, Doruk-0,7 milyon gibi söylemişlerdi.
    biraz karışık, el alış verişte görsün gibi olmasın, neyse ben geniş bir zamanda araştırma yaparım biraz karışık konu malumunuz, ezberden yapmayalım bize yakışmaz..firsatım olunca sonucunu buraya yazarım...

son bir ayda alanlar

satanlar

8.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    helal olsun..allah razı olsun senden hocam...
    Ecmain inşaallah,aşağıdaki hisseyi alın diye paylaşmıyorum,kaç senedir portföyümde tuttuğumu görmeniz için paylaşıyorum.İnat bir adamım,1997 senesinden beri borsadayım;kaşar olmak için yeterli bir süre sanırım ;)

Sayfa 103/639 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •