Sayfa 111/639 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 881 - 888 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Daha geçen hafta perşembe günü demiştim ki kendime akpazi 3 _ 4 ay daha bekleyecegine git Royal Halı al o beklemeye değer üstelik 81 kuruşta idi alsaydım keşke...

Ulan Akpaz senin yüzünden ne hisseleri kaçırmadım???

Escom emkel kozaa maktk algyo prkme bossa izdmc hep takip ettiğim cüzi miktar ile alıp en az % 20 ile ayrıldığım hisselerdi. Sadece 6 ay önce bile akpazdan kurtulup dediğimi yapsam zarar gittiği gibi kar elde etmiştim en azından Akpazdaki para minimum 2 katına çıkmıştı...

Allah belanızı versin inşallah yediğiniz paralar fitil fitil burnunuzdan gelir gün yüzü göremezsiniz...

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Daha geçen hafta perşembe günü demiştim ki kendime akpazi 3 _ 4 ay daha bekleyecegine git Royal Halı al o beklemeye değer üstelik 81 kuruşta idi alsaydım keşke...

Ulan Akpaz senin yüzünden ne hisseleri kaçırmadım???

Escom emkel kozaa maktk algyo prkme bossa izdmc hep takip ettiğim cüzi miktar ile alıp en az % 20 ile ayrıldığım hisselerdi. Sadece 6 ay önce bile akpazdan kurtulup dediğimi yapsam zarar gittiği gibi kar elde etmiştim en azından Akpazdaki para minimum 2 katına çıkmıştı...

Allah belanızı versin inşallah yediğiniz paralar fitil fitil burnunuzdan gelir gün yüzü göremezsiniz...
    royal daha başında kardeşim bence, hareketi uzun soluklu olacaktır, akpazdan da benzer bir hareket bekliyorum yakın zamanda

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    royal daha başında kardeşim bence, hareketi uzun soluklu olacaktır, akpazdan da benzer bir hareket bekliyorum yakın zamanda
    Royal için birşey diyemem ama Akpazin Royal gibi olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Royal için birşey diyemem ama Akpazin Royal gibi olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor
    Evet daha kötü durumda ama bir açıklama ile veya doruk alacağı ile ilgili bir gelişme rüzgarı tersine heran çevre bilir..ben kurumlar vergisi beyanı öncesi bir düzelme olacaksa bugünlerde bir hareket yapabileceğini düşünüyorum..olumsuz seneryoda ise 20 li rakamlar bizi bekler ve sonu hüsran olur..ama öyle olacağını kendi kanaatimce düşünmüyorum...herkesin görüşünede saygim var, lazım olan parayı buraya bağlamamalarını tavsiye ederim..

5. Bir ay daha boşa gitti... kimbilir kaç ay sonra amacımıza ulaşacağız... 2 yıla doğru emin adımlarla gidiyoruz...

6. şu 83.000 tane gözüme takılıp duruyor yaa bakalımmm

7.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    şu 83.000 tane gözüme takılıp duruyor yaa bakalımmm
    Alış mı var satış mı acaba

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Alış mı var satış mı acaba
    33 de 83.000 satış var dı

Sayfa 111/639 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız