Sayfa 12/639 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 89 - 96 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sabreden Yazıyı Oku
    5721 lotla 35 te uzlaşıyor,3154 lot alışta bekliyor
    kötü senaryo gerçekleşecek sanırım....

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    ilşallah olumlu senaryo gerçekleşir de bir nebze olsun nefes alabilelim..
    maliyet düşürecek ne cesaretim ne de maddi gücüm kalmadı artık....
    İnşaallah...Aslında patron için o kadar kolay ki...

Bugün akşam bir haber yollarsın,"anapazara geçiş başvurusu yapılmasına karar verilmiştir" diye...4 gün tavan..Fiyat pazartesi 0,74...
    Salı-Çarşamba da dipnotlarda ilişkili alacak açıklamasını verirsin,bitti gitti işte..Hisse iki haftada 1TL sınırını aşmış olur..

Patron ne kaybeder,şirket ne kaybeder?..
    Nûn

3.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    ama spekülatif ama mantıklı bir sebepten eninde sonunda kalıcı olmasa bile belli yerlere gelecektir...
    10 üzerinden 10 yıldızı hak eden bir tespit,bravo hocam.Zamanı geldiğinde "yeterli" demeyi unutmayalım diye altını çizmek istedim.

Bu piyasada bir mantık hep lazım olmuştur.O bir mantık gelirse,yapılan spekülasyonun sayısı hep birden fazladır. ;)
    Nûn

4. D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Zararin beklenenden yuksek gelmesine sebep; alacağa işletilmesi gereken faizin , mdv yapildigi icin gelmemesinden kaynaklanmiş olabilir mi?

Sent from my GT-N7100 using hisse.net mobile app

6. Sn.Semifinal tabiki,eğer ilişkili alacak bakiyesi mdv'ye dönüşmüş olarak gösterildi ise,adatın hesabını soramayız.Temennimiz zaten bu,zarar gelsin varsın;yeter ki bu mesele çözülsün.

7.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Sn.Semifinal tabiki,eğer ilişkili alacak bakiyesi mdv'ye dönüşmüş olarak gösterildi ise,adatın hesabını soramayız.Temennimiz zaten bu,zarar gelsin varsın;yeter ki bu mesele çözülsün.
    üstad bu şirket ve yöneticileri hakkında en doğru bilgi ve yorumlar sizde..
    rica etsem kısa ve orta vadeli bir fiyat olasılıklarına ilişkin gerçekçi bir değerlendirmede bulunur musunuz. teşekkür ederim....

Sayfa 12/639 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •