Sayfa 153/639 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Sanal alemde ayhan ozturk diye birisi dakko adi altında pazarlayacagi hissenin altını yapıyor.... Tarihler veriler beklentiler paralel gibi....
    D oruk
    Ak paz
    Ko###

Arsa inşaat yapılanma birleşme vs. Bir suru şey saymış geriye doğru gün sayıyor .... Aranızda karşılaşan varmı ? Ben yuksek zarardan paranoyak mi oldum ? Tradeport hocam siz ne dersiniz ?
    Dakko,sufilerce Kıtmir soyundan geldiğine inanılan bir köpeğin ismi;kendini feda etmesiyle ünlü.Niğdeli bir firma da kurtuluşa ermek için hem kendini hem de arazilerini feda etmeye hazırlanıyor.Ayhan da Menzil'in parasını yönettiği için,bu tarz sufi göndermeler yapıyor.Oysaki ramazan ayında bira içip,utanmadan videosunu paylaşan bir adamdır,sufiliği kullanır,ağzı iyi laf yapar.Piyasa dolandırıcısıdır,ciddi manipüle eder el attığı hisseyi ama her ne hikmetse kazanan KY sayısı hep azınlıkta kalır.Bir dönem Hüseyin Erdem Hor ile Tmpol'e de el atmıştı.Çok temkinli olun.Oylum'u 0,60'dan 3'e çıkardı ama hedef fiyat 66 dedi;hisse şimdi 2TL.SPK tarafından Savcılığa gönderilmiş bir düzine dolandırıcılık ihbarı var.Kervan,Taçtr,İztar,Tmpol,Artog ve daha niceleri...Dikkatli olun.Özetle bizimle alakası yok ;)

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Ayhan Öztürk kim bilmiyorum...

Hisse pazarlıyor ise bizlere olmadığı kesin😂😂😂

Şu bir gerçek ki daha önce hep belirttim alacak meselesi gayrimenkul işine dönüştürülüp çözülür bir üst pazara çıkmak için başvuru genel kurulda iş değişikliği kararı ve patronun hisse alımı gibi beklentiler gerçeğe dönüşürse çok net söylüyorum bu hisseden daha potansiyelli ikinci bir hisse yok çünkü bahsedilenler gerçek olursa her türlü 3 lira görülür uzun vadede bu da buralardan maliyetlenenler için % 900 % 1000 e varan kar potansiyeli demek tabi hem bahsettiklerim gerçekleşecek hem de bizim gibi sabırla bekleyecek...

Ama bir gerçek daha var ki öyle bir pozisyon ihtimalini ağa babaları bilse bu hissenin ölüsü bile en 70 _ 80 kuruş olmuştu bile...

Yazdiklarim beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    Bu kağıt 70 kuruşu bile görmez...eger bir grup kağıdı toplayıp tasimazsa. Bu beklentiler olası olsa zaten ağa babalar bu fırsatı kacirmazdi. Bir akıllı sen misin ki.onlar görmüyor mu bunu. Sözün özü fazla uçma istersen...

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Dakko,sufilerce Kıtmir soyundan geldiğine inanılan bir köpeğin ismi;kendini feda etmesiyle ünlü.Niğdeli bir firma da kurtuluşa ermek için hem kendini hem de arazilerini feda etmeye hazırlanıyor.Ayhan da Menzil'in parasını yönettiği için,bu tarz sufi göndermeler yapıyor.Oysaki ramazan ayında bira içip,utanmadan videosunu paylaşan bir adamdır,sufiliği kullanır,ağzı iyi laf yapar.Piyasa dolandırıcısıdır,ciddi manipüle eder el attığı hisseyi ama her ne hikmetse kazanan KY sayısı hep azınlıkta kalır.Bir dönem Hüseyin Erdem Hor ile Tmpol'e de el atmıştı.Çok temkinli olun.Oylum'u 0,60'dan 3'e çıkardı ama hedef fiyat 66 dedi;hisse şimdi 2TL.SPK tarafından Savcılığa gönderilmiş bir düzine dolandırıcılık ihbarı var.Kervan,Taçtr,İztar,Tmpol,Artog ve daha niceleri...Dikkatli olun.Özetle bizimle alakası yok ;)
    Tesekkurler hocam .... Aydınlatıcı bilgin icin.... 19-20 ay oldu sabırla bekliyoruz zarar büyük psikopata bağlayıp paranoyak olduk galiba... En küçük olasılığı bile ince ince araştırır irdeler olduk....

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bu kağıt 70 kuruşu bile görmez...eger bir grup kağıdı toplayıp tasimazsa. Bu beklentiler olası olsa zaten ağa babalar bu fırsatı kacirmazdi. Bir akıllı sen misin ki.onlar görmüyor mu bunu. Sözün özü fazla uçma istersen...
    Ben dediğimin arkasındayım mühim olan bahsedilen vaatler gerçekleşir mi???

Şu ana kadar gerçekleşeceğine dair emare yok ki 33 kuruştan bile alıcısı yok...

Genel kurul çağrısı sonrası alacak meselesinin çözümü halinde gör kaça çıkacağını ben en az 1 lira görülür diyorum o zaman gonderdigin mesajı alıntılar hatırlatırım... batacak olsa dahi en kötü 70 yine görülür klasik bir harekettir...

Yeter ki bu adiler daha fazla uzatmadan genel kurul tarihini açıklayıp ne gibi kararlar alacaklar görelim...

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Ben dediğimin arkasındayım mühim olan bahsedilen vaatler gerçekleşir mi???

Şu ana kadar gerçekleşeceğine dair emare yok ki 33 kuruştan bile alıcısı yok...

Genel kurul çağrısı sonrası alacak meselesinin çözümü halinde gör kaça çıkacağını ben en az 1 lira görülür diyorum o zaman gonderdigin mesajı alıntılar hatırlatırım... batacak olsa dahi en kötü 70 yine görülür klasik bir harekettir...

Yeter ki bu adiler daha fazla uzatmadan genel kurul tarihini açıklayıp ne gibi kararlar alacaklar görelim...
    İcra lar ve Banka kredileri yapılandirildiginda da aynısı bekleniliyordu.sonuc bir sürü yeni mağdur insan..o yüzden fazla atma Ümit din kardeşiyiz..

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    İcra lar ve Banka kredileri yapılandirildiginda da aynısı bekleniliyordu.sonuc bir sürü yeni mağdur insan..o yüzden fazla atma Ümit din kardeşiyiz..
    Elhamdülillah din kardeşiyiz hayırlı cumalar...

Ne atması kardeşim ben tahminde bulunuyor beklentimi söylüyorum. Olur olmaz bunu zamanla göreceğiz inşallah

7.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    yaa ne gızıyon ya kötümü olur
    1. tavan 39
    2. tavan 46
    3. tavan 55
    4. tavan 66
    5. tavan 79
    6. tavan 95
    7. tavan 1.14
    8. tavan 1.37
    9. tavan 1.64
    10. tavan 1.97
    bana yetiyo

Hayaller hayatlar olmuş

8. arkadaş nerede bu spek,borsa kurtları,patroncuklar..
    dünden beri bahsedilen olumlu gelişme ve beklentileri satın almıyor bu adamlar nedense...

Sayfa 153/639 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •