Sayfa 199/639 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    ÜMİTCİM BURADA 1 YILDIR YALAN BEKLENTİ VE UMUT DAĞITAN KİŞİ SENSİN...
    DOLAYISIYLA BENCE PATRON VEYA SPEK İÇİN ÇALIŞAN BİR KİŞİ VARSA O DA SEN,MURAT VE DİALEKTİKTİR...
    HİÇ BOŞA UĞRAŞMAYIN ELİNİZDEKİ SUNİ YÜKSELİŞLE YENİ KÜÇÜK YATIRIMCIYA İTELEYEMEYECEK YENİ MAĞDURİYETLER YAŞATAMAYACAKSINIZ...
    MAYMUN GÖZÜNÜ AÇTI ÜMİTCİM...
    100 bin lot ile spek olunuyorsa evet ben spegim 😂😂😂

Geçmiş mesajlarımda eleştirim en az umut dolu mesajlar kadar mevcut. Merak etme hiçbir ky için bu kofti şirketi pazarlayacak karaktersizligi sergilemem. Net olan şu madem batmayacak elbet birgün çıkacak buraya kazık dikmedi ama ne zaman çıkar bunu patron ve spek haricî kimse bilmiyor...

Kocamuglali senin düşünceni öğrenelim o zaman sence ne olacak madem bu kadar muhalifsin madem hepimize lâf çakıyorsun senin hedefin beklentin Ne???

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    100 bin lot ile spek olunuyorsa evet ben spegim ������

Geçmiş mesajlarımda eleştirim en az umut dolu mesajlar kadar mevcut. Merak etme hiçbir ky için bu kofti şirketi pazarlayacak karaktersizligi sergilemem. Net olan şu madem batmayacak elbet birgün çıkacak buraya kazık dikmedi ama ne zaman çıkar bunu patron ve spek haricî kimse bilmiyor...

Kocamuglali senin düşünceni öğrenelim o zaman sence ne olacak madem bu kadar muhalifsin madem hepimize lâf çakıyorsun senin hedefin beklentin Ne???
    ÜMİTCİM BENİM DÜŞÜNCEM BU ADAMLAR 2,50 TL. FİYATTAN HALKA ARZ ADINDA MALI KÜÇÜK YATIRIMCIYA İTELEDİLER...
    SONRA 2014 YILINDA GENEL KURULDA HİSSE GERİ ALIM PLANI İLE BEKLENTİYİ SICAK TUTMAYA ÇALIŞTILAR...AMA 3 YILDIR TEK BİR LOT BİLE ALMADILAR...
    GARANTİ YATIRIMA STRATEJİK ORTAKLIK İLE İLGİLİ GÖRÜŞME YAPMA YETKİSİ VERDİLER..AMA 3 SENEDİR TIK YOK..
    KASADAKİ PARAYI CUKKALADILAR..
    YOK TACO DA YOK DORUKTA DEDİLER.. GERİ DÖNME İHTİMALİ BENCE YOK...
    SÖZÜN KISASI BU ŞİRKETİN SONU MANGO,FENİŞ VE ARTOG VB. OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
    AMA BELKİ SON SUNİ BİR YÜKSELİŞ VEYA BEKLENTİ İLE ELLERİNDEKİNİN BİR KISMINI DA SATMAK İSTEYEBİLİR PATRON DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
    SAT O ZAMAN DİYORSANIZ SATACAĞIM ZATEN..ZARAR ÇOK OLDUĞU İÇİN ACABA 50 KURUŞ CİVARI GÖRÜR MÜ DİYE BEKLİYORUM...
    AMA ONU DA ÇOK FAZLA BEKLEMEYECEĞİM...
    KISACASI DOSTUM BEN BU KAĞITTA GELECEK GÖRMÜYORUM..
    YUKARIDA YAZDIĞIM BÜTÜN HABERLER KAP.DA YAPILMIŞ AMA GERÇEKLEŞMEMİŞ GERÇEKLERDİR...
    GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ....

3. kervansarayın yönetimi bile çalışıp olumlu haberler ile şirketin yükselişine imkan sağlıyor...
    borçları tasfiye ediyor, olumlu haberler gönderiyor...
    bu adamlar ise mağduriyetlere sessiz kalıyor...
    allah hem bu dünyada hem de ahirette buna sebep olanlardan hesabını sorsun ilşallah....

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    ÜMİTCİM BURADA 1 YILDIR YALAN BEKLENTİ VE UMUT DAĞITAN KİŞİ SENSİN...
    DOLAYISIYLA BENCE PATRON VEYA SPEK İÇİN ÇALIŞAN BİR KİŞİ VARSA O DA SEN,MURAT VE DİALEKTİKTİR...
    HİÇ BOŞA UĞRAŞMAYIN ELİNİZDEKİ SUNİ YÜKSELİŞLE YENİ KÜÇÜK YATIRIMCIYA İTELEYEMEYECEK YENİ MAĞDURİYETLER YAŞATAMAYACAKSINIZ...
    MAYMUN GÖZÜNÜ AÇTI ÜMİTCİM...
     Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    ÜMİTCİM BENİM DÜŞÜNCEM BU ADAMLAR 2,50 TL. FİYATTAN HALKA ARZ ADINDA MALI KÜÇÜK YATIRIMCIYA İTELEDİLER...
    SONRA 2014 YILINDA GENEL KURULDA HİSSE GERİ ALIM PLANI İLE BEKLENTİYİ SICAK TUTMAYA ÇALIŞTILAR...AMA 3 YILDIR TEK BİR LOT BİLE ALMADILAR...
    GARANTİ YATIRIMA STRATEJİK ORTAKLIK İLE İLGİLİ GÖRÜŞME YAPMA YETKİSİ VERDİLER..AMA 3 SENEDİR TIK YOK..
    KASADAKİ PARAYI CUKKALADILAR..
    YOK TACO DA YOK DORUKTA DEDİLER.. GERİ DÖNME İHTİMALİ BENCE YOK...
    SÖZÜN KISASI BU ŞİRKETİN SONU MANGO,FENİŞ VE ARTOG VB. OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
    AMA BELKİ SON SUNİ BİR YÜKSELİŞ VEYA BEKLENTİ İLE ELLERİNDEKİNİN BİR KISMINI DA SATMAK İSTEYEBİLİR PATRON DİYE DÜŞÜNÜYORUM...
    SAT O ZAMAN DİYORSANIZ SATACAĞIM ZATEN..ZARAR ÇOK OLDUĞU İÇİN ACABA 50 KURUŞ CİVARI GÖRÜR MÜ DİYE BEKLİYORUM...
    AMA ONU DA ÇOK FAZLA BEKLEMEYECEĞİM...
    KISACASI DOSTUM BEN BU KAĞITTA GELECEK GÖRMÜYORUM..
    YUKARIDA YAZDIĞIM BÜTÜN HABERLER KAP.DA YAPILMIŞ AMA GERÇEKLEŞMEMİŞ GERÇEKLERDİR...
    GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ....
    Birçok konuda ortak düşünceye sahibiz olur da 70 ve üstüne ÇIKARSA ben de çıkacağım. Kısa zamanda çıkması için ya bahsedilen projenin detayı ya da bir üst pazara çıkmak için başvuru olursa gider gibi patronun 2018 öncesinde hisse alacağını düşünmüyorum. Imkanim elverdiği sürece bekleyeceğim 30 kuruşa vereceğime batsın daha iyi ama bunun batacağı da yok...

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Birçok konuda ortak düşünceye sahibiz olur da 70 ve üstüne ÇIKARSA ben de çıkacağım. Kısa zamanda çıkması için ya bahsedilen projenin detayı ya da bir üst pazara çıkmak için başvuru olursa gider gibi patronun 2018 öncesinde hisse alacağını düşünmüyorum. Imkanim elverdiği sürece bekleyeceğim 30 kuruşa vereceğime batsın daha iyi ama bunun batacağı da yok...
    Bu arada tahtada durum nasıl. Spek bugün nasıl bir kumpas kurmus

6. Bu arada da 200 üncü sayfaya ulaştık..kursa ne yazar ilk haber düştü, çok olumlu bakmamakla birlikte yeni haberler düşeceği kesin..bekledik beklemeyede devam ederiz..bugün bende biraz alış yapacam hayırlısı ile küçük bir rakam ama ...

7.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Bu arada tahtada durum nasıl. Spek bugün nasıl bir kumpas kurmus
    Derinlik ben de yok...

Derinlik olan varsa eşleşme kaç arkadaşlar

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Derinlik ben de yok...

Derinlik olan varsa eşleşme kaç arkadaşlar
    Bu is boyle olmayacak. 50 bin alim yazdım. Versin bakalım spek....

Sayfa 199/639 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •