Sayfa 2/639 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    SPK'nın cezai yaptırımı tutar olarak düşük olsa da anlamı büyük.İş ilişkilerinin %39'unun fesh edildiğini haber vermedikleri için,muhakkak ki yatırımcılar zarara uğradılar.SPK bülteninin ilgili sayfaları,başlıbaşına dava dosyasının eki mahiyetindedir.Bilgisayarınıza indirin ve saklayın.
    üstad paylaşımlarınızı takip ediyor ve faydalanıyoruz.sizce 42 ye kadar olan yükselişi kim yapmış olabilir?Pztesi için beklentiniz nedir?

2. Merhaba Arkadaşlar forumdan sebepsiz yere uzaklastirilmistim...

Neyse ben hala aynı yerdeyim akpaza devam ediyorum. Martta umarım bilanço ve faaliyet raporu kötü gelmez. Gidişat iyi olmazsa hukuki olarak ciddi bir ky potansiyeli var...

Buradaki yol arkadaşlarıma selamlar...

3.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar forumdan sebepsiz yere uzaklastirilmistim...

Neyse ben hala aynı yerdeyim akpaza devam ediyorum. Martta umarım bilanço ve faaliyet raporu kötü gelmez. Gidişat iyi olmazsa hukuki olarak ciddi bir ky potansiyeli var...

Buradaki yol arkadaşlarıma selamlar...
    Seni gördüğüme sevindim Ümit hocam,hoş geldin.Bak ben de yıllar sonra,kullanıcı adıma kavuştum.Forum adına bu revizyon,umarım daha adil bir yönetime vesile olur.

4.  Alıntı Originally Posted by jurnal Yazıyı Oku
    üstad paylaşımlarınızı takip ediyor ve faydalanıyoruz.sizce 42 ye kadar olan yükselişi kim yapmış olabilir?Pztesi için beklentiniz nedir?
    Özkaynağımız bu durumda 39 milyondan 17 milyona düşüyor.Hisse fiyatı 0,36 civarında Pd/Dd rasyomuz 1'e denk geliyor.Pazartesi satış baskısı bekliyorum.Ne var ki dipnotlar geliyor ve birileri dipnotlarda pozitif unsurlar olacağını biliyor.Ayıların mı,yoksa boğaların mı argümanları daha güçlü,pazartesi net bir şekilde göreceğiz.

5. Ben de sevindim hocam. Sürekli mesajlarınızı takip ediyordum...

Yazdıklarınızdan çıkardığım sonuç. Bilanço dip notları ve faaliyet raporu tatmin etmezse hukuki bir süreç yaşanacak. Böyle bir durum olursa ben de hukuki olarak elimden geleni yapacağım ama inşallah o süreç yaşanmaz...

6.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Bilanço dip notları ve faaliyet raporu tatmin etmezse hukuki bir süreç yaşanacak. Böyle bir durum olursa ben de hukuki olarak elimden geleni yapacağım ama inşallah o süreç yaşanmaz...
    Aynen öyle kardeşim,o noktadan sonra artık tereddüte mahal yok ve kaybedilecek zaman da yok.Ben de arzu etmem ama başka yolumuz da kalmıyorsa,Hakk'ın tecellisi için nefer olacağız.

7. Şeytanın avukatlığını yapalım...

Bence 2 ihtimal var

1. Bilanço dakika dip notlar özellikle doruk gıda alacağı ile ilgili bir gelişme olacak bunu bilenler toplamaya başladı

2. Bir ky dava açmış ve kazanmış bunun ve bunun gibi davaların önüne geçmek için hisseyi bir şekilde 1 lira üstüne kısa sürede atacaklar benim gibi aylardır bekleyenlere satış fırsatı verecekler...

Tahminim o ki ky olarak bizlerin maliyeti 1 lira üstüne çok çıkmaz hatta % 90 ky nin maliyeti 1 lira üstüne zor çıkar...

Ya da zaten finansal olarak dibin dibinde bundan daha kötü finansal yapıya sahip şirketlerden PD değerinin 2- 3 katı fiyata hisse senedi fiyatı olan şirketler var. Teknik veya farklı bir sebep ile çıkacak...

Kötü ihtimal ise zaten 30 kuruş görmüş ve aylardır o civarda gezinmis bir hisse daha nereye düşer???

% 65 ı patronda olması bile bu fiyatlardan almaya değer...

Bence kimse telaşa kapılmasın o kadar sabredildi 1 ay 2 ay daha beklesek ne kaybederiz... kimse satmayacak kalkmasa hareketin devamı gelecektir diye düşünüyorum...

İşler kötüye giderse hukuki bir mücadeleye başlarız..

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

8. Ümit hocam,SPK'nın hissedarları davaya yönlendirmesi dahi şirket adına bir baskı unsuru niteliğinde.Bu durumda 2.senaryoda bahsettiğiniz durum da mantıklı.Sürekli davalarla uğraşmak yerine,2-3 güzel haberle yatırımcıların öfkesini dindirebilirler.

Sayfa 2/639 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •