Sayfa 21/639 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. toplam alış:169900 lot
    toplam satış:22538 lot

2. Memsa da bile 693 bin liralık hacim oldu... İnşallah bizde milyonluk hakimlere şahit oluruz. 50 binlik hacim hala çok cılız. Artık 200 bin lira 500 bin lira 1 milyon diye gitme zamanı...

3. Onlarda olur inşallah...sayet mdv doğru ise hikaye iyi alici artacaktir

4. D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Arkadaşlar yazmasına herkes güzel yazıyor da biraz da elimizi taşın altına koymak lazim. Yarin 500000 tl işlem istiyorsak herkes elinden geldiğince yatırmalı. Sonuçta herkesin beklentisi ayni

6. Seddülbahir üstad bugünkü artış ile ilgili yorumunuzu öğrenebilir miyiz.
    teşekkür ederim...

7.  Alıntı Originally Posted by ozcan81 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yazmasına herkes güzel yazıyor da biraz da elimizi taşın altına koymak lazim. Yarin 500000 tl işlem istiyorsak herkes elinden geldiğince yatırmalı. Sonuçta herkesin beklentisi ayni
    biz 18 aydır yatırıyoruz dostum..
    maliyeti bile düşüremedik doğru düzgün..
    ayriyeten bizlerin yatırması değil patronların sahip çıkması gerekiyor artık...

8.  Alıntı Originally Posted by ozcan81 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yazmasına herkes güzel yazıyor da biraz da elimizi taşın altına koymak lazim. Yarin 500000 tl işlem istiyorsak herkes elinden geldiğince yatırmalı. Sonuçta herkesin beklentisi ayni
    Biz imkan dahilinde alım yapıyoruz. Metrelik kalmadı bu saatten sonra patron spek veya ağa almalı.

Aklımdan ziyade bu fiyatlarda satmaya çalışan ky var ise ona sitem etmek gerekir bence. Madem elinde akpaz var bari bir hafta daha sabret sonra belki de 1 liraya satacaksin. En kötü ihtimalle yine 34 35 e zaten satarsın...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 21/639 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •