Sayfa 3/639 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 17 - 24 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Ümit hocam,SPK'nın hissedarları davaya yönlendirmesi dahi şirket adına bir baskı unsuru niteliğinde.Bu durumda 2.senaryoda bahsettiğiniz durum da mantıklı.Sürekli davalarla uğraşmak yerine,2-3 güzel haberle yatırımcıların öfkesini dindirebilirler.
    Aynen hocam bence çıkacak ama bahanesi ne olacak zamanla göreceğiz...

3 lira görmüş 2.50 civarında halka arz edilmiş bir hisse batmayacak kepenk indirmeyecek ise ama spekülatif ama mantıklı bir sebepten eninde sonunda kalıcı olmasa bile belli yerlere gelecektir...

Haftaici belki göz korkutmak için 36 _ 37 lere kadar sarkitip toplayabildikleri ile beraber 1 mart öncesi çıkış olabilir...
    Bütün mesele 190 milyonluk alacağını bilanço da nerede gösterecek zaten mantıklı bir izahat olursa bu hisse orta vadede 2 lira kara kadar gelir...

Bir üst pazara çıkmak için başvuru yapar bir de patronunu alıma başlar ise tadından yenmez...

Hep kötü senaryoyu satın aldı piyasa ve 30 kuruşa kadar düştü bir de olumlu senaryo satın alınırsa???

Bu yüzden panik ve korku ile satmaya çalışmak mantıklı değil... belki 33 civarı alan kısa vadeci ky var ise onlar satıyordur. Benim zarar da hedef de büyük o yüzden bekleyeceğim inşallah...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar forumdan sebepsiz yere uzaklastirilmistim...

Neyse ben hala aynı yerdeyim akpaza devam ediyorum. Martta umarım bilanço ve faaliyet raporu kötü gelmez. Gidişat iyi olmazsa hukuki olarak ciddi bir ky potansiyeli var...

Buradaki yol arkadaşlarıma selamlar...
    Ümit kardeşim seni görünce merhaba demek istedim.

Allah yardımcınız olsun,ben hisselerimi sattığımı bildirmiştim forumda ama yazılarınızı takip ediyorum ,alışkanlıkla.
    İnşallah herşey gönlünüzce olsun.

3. arkadaşlar genel kurula katılım,kurumlara şikayet ve her türlü yargı yoluna katılmaya hazırım...
    yeter artık bu kadar vurdumduymaz ve umursamaz şirket yöneticiliği... ne oldu cafe brenolar, ne oldu dardaneller, doruktan alacaklar, hisse geri alım vaatleri, ne oldu garanti yatırıma yıllar önce verilen stratejik ortak bulma yetkisi..bu işin çivisi çıktı...ortak mücadeleye başvurmalıyız bu adamlara karşı hiç vakit kaybetmeden...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,953
    Blog Entries
    4
    Yeni forum hayırlı olsun ve şans getirsin

5.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Yukarıdaki tabloya göre şirketin durumu içler acısı... Doruk gıda alacağı ile ilgili bir gelişme olmak zorunda tek mantıklı çıkış yolu bu...

6. bakalım bugün yüzde kaç düşecek...
    mart ayı şirket yöneticileri hakkında suç duyurusu ve davalar için milat olacak bu kesin...

7. 18 bin lotla 34 e uzlaşıyo

Sayfa 3/639 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •