Sayfa 39/639 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 305 - 312 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. unutmadan ömür varmı 2018 e yarın nisanda beklenen olmazsa bunların hepsi tepemize iyice binecek Akyürek buraları okuyorsa ben üzülürsem nisanda reisi üzülür son sözüm bu kadar

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Umudumu kaybetmem niye kaybedeyim. Adım Ümit zaten😀😀😀

Doruk gida alacağına dair yarın mantıklı bir izah gelmezse o zaman umut yok derim. 18 ay sabrettim bir kac ay daha beklerim...

Hisse çoğunluğu patronda daha 5 milyona yakın alacak 2018 Ağustos ayına kadar...

Tahvil borçlarını zamaninda ödedi farklı sektörlere yonelmeyecegini kim söyleyebilir...

Batmaya niyeti yok belli o zaman elbet başladığı yere dönecek.

Israrla yarin akşam beklensin diyorum ak koyun kara koyunu gorebilmek için.

Allah nasip ederse yarin bu saatlerde analizler yaparız ihtimalleri değerlendiririz. Dibini defalarca test ettik bundan cok daha kötü durumda şirketler bile yıl içinde % 100 ve hatta daha cok yapıyor bunun da bu yıl içinde 1 lira üstüne atacağına inancım tam...

Yazdıklarım beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    Patron 2018 ağustos ayına kadar 5 milyon lot hisse geri alımı yapacak ama 30 kurustan bile almıyorsa o bile kağıdı pahalı buluyor daha fazla düşeceğini hesaplıyor demek ki...ah ümit dostum ne zaman kabullenecegiz acaba bu adamların bize kazık attığını acaba...

3. Yaa son gün niye bu kadar kötülemeye devam ediliyor ...yarin akşam görecez

4. 1/ Bu adamların parası olduğuna inanmıyorum. 2/ Bu adamların dorukta alacakları olduğuna da inanmıyorum. Bir yıldan fazla oldu aradığımda şirketi taco daydi para.ne oldu para dorukta dendi.Ey Akyürek ailesi bu kadar zararda bekliyorum.bu fiyatlardan satarsam bedava vermiş gibi hissedeceğim den hiç olmazsa battik derim.Ama siz sahtekâr olarak anilacaksiniz...De haydi battik deyin...

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Patron 2018 ağustos ayına kadar 5 milyon lot hisse geri alımı yapacak ama 30 kurustan bile almıyorsa o bile kağıdı pahalı buluyor daha fazla düşeceğini hesaplıyor demek ki...ah ümit dostum ne zaman kabullenecegiz acaba bu adamların bize kazık attığını acaba...
    Daha düşerse daha fazla aliriz sorun değil ama akpaz yönetimi önce Itfa ödemeleri olduğu için para harcamıyor olamaz mı? Bekliyor bence batirmak isteyen adam itfa ödemez 2 yillik kredi anlaşması yapmaz gibi geliyor

6. Bırakın bu kadar kafa yormayi yatın uyuyun yarın ola hayrola

7.  Alıntı Originally Posted by beynel Yazıyı Oku
    yazdıkların güzel ama şöyle bir sorun var diger şirketlerde batık ama atı alan Üsküdar'ı geçiyor örnek olarak przma ekiz gibi aklıma gelen bunlar ytd

Bunun atını sürecek yiğit henüz hazır değil galiba😎😎😎 bir kıvılcım bekliyor olabilir bir işaret fişeği 😎😎😎 belki o zaman niyeti hızlı koşmak ise tutan yok sürü ile peşinden gidecek sıraya girecek çok yiğit var 😀😀😀

Ben normal hayatta da gerçekten iyimser bir insanım önce bardağın dolu tarafına bakmayı yeğlerim o yüzden burada yazdığım düşünceler çoğu kişiye ters gelebilir kimseye gaz vermiyorum umut asilamiyorum realist olduğuma inanıyorum ama umudumu yitirmiyorum. Umudum olmasa sizler gibi aylarca beklemez elimdeki onbinlerce lotu satar sineye çeker bir daha akpaz adını bile anmazdim...

Kızdığım isyan ettiğim çok oldu 15 yıldır iyi kötü borsadayim ilk kez bu kadar uzun birüya süre aynı hissedeyim. Şahit olduğum bildiğim şey şu bu şirket iflas etmeyeceksen batmayacak ise er ya da geç birsekilde başladığı yere gelmek için harekete geçecek ama bir hafta olur ama bir yıl ama daha da uzun bir süre bunun zamanını patron + spek belirler...

Tekkeyi bekleyenin çorbayı icecegine inanıyorum ama ben dahil bu kime nasip olur bilemiyorum. Hepimizin tahammül sınırı var ve herkes bu şirketin hissesini alırken para kazanmak için aldı ve hicbirimizde olayların buralara geleceğini bilmiyorduk bu kadar zaman ve bir o kadar zarar..

Allah büyük inşallah bugünlerde geçecek inancımı koruyorum...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    Daha düşerse daha fazla aliriz sorun değil ama akpaz yönetimi önce Itfa ödemeleri olduğu için para harcamıyor olamaz mı? Bekliyor bence batirmak isteyen adam itfa ödemez 2 yillik kredi anlaşması yapmaz gibi geliyor
    Sizinle aynı dusuncedeyim . Batacak olsa niye borçlarını vaktinde aksatmadan ödesin?

Kardeş kardeşe borç vermezken o kadar banka niye 2 yıl alacağından vazgeçsin???

Yarın ola hayrola inşallah bilanço da pozitif anlamda bir sürpriz olur...

Hayırlı geceler arkadaşlar...

Sayfa 39/639 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •