Sayfa 4/639 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 25 - 32 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. 26485 lotla 0,35 tl ye uzlaştı.

2. martı beklemeden hemen ne yapılması gerekiyorsa ortak hareket ederek işlemlere başlayalım arkadaşlar...

3. Mart bilanço ve 2016 faaliyet raporu gelsin ortak hareket ederiz...

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Mart bilanço ve 2016 faaliyet raporu gelsin ortak hareket ederiz...
    gelince ne değişecek..2 yıldır bekliyorum. her geçen gün daha kötüye gitti.
    tradeportun öncülüğünde bir oluşum içine girerek hukuki yollara başvurmalıyız hiç vakit kaybetmeden...

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    gelince ne değişecek..2 yıldır bekliyorum. her geçen gün daha kötüye gitti.
    tradeportun öncülüğünde bir oluşum içine girerek hukuki yollara başvurmalıyız hiç vakit kaybetmeden...
    dostum 2 yıl beklemişsin 10 günün pazarlığına gerek yok bence
    cuma günü sadece gelir tablosu verildi yani kısacası 2016 bilanco rakamları ve dipnotlarla ilgili bir bilgi , kesinleşen henüz daha birşey yok
    Son düzenleme : prof45; 20-02-2017 saat: 11:10.

6.  Alıntı Originally Posted by prof45 Yazıyı Oku
    cuma günü sadece gelir tablosu verildi yani kısacası 2016 bilanco rakamları ve dipnotlarla ilgili bir bilgi , kesinleşen henüz daha birşey yok
    Size katılıyorum hocam...

Beklentimiz şu Doruk gıda alacağı ile ilgili bir açıklama olacak mı???

7.  Alıntı Originally Posted by prof45 Yazıyı Oku
    doğru söylüyorsun..
    ama benin tepkim şirketin vurdumduymazlığı,kurumların sessizliği ve yatırımcısını önemsemeyen yaklaşım..
    arkadaş 2 yıl olmuş.. ne zaman yapılacak hisse geri alımı..
    hangi şartlarda yapılandırdın banka kredilerini...
    ne oldu garanti yatırıma verilen stratejik ortaklık görüşmelerine ilişkin yetki.. bir gelişme var mı yok mu...
    ne olacak bu doruka verilen milyonluk alcak.. bu devirde baba oğluna vermiyor parayı.. bunlar verdi parayı ne tahsilatten haber var,ne faiz işletiminden ne de maddi duran varlık devrinden..
    böyle bir yönetim tarzına da ne spk ne de maliye gibi kurumlar hesap sormuyor..
    arkadaş sen halka açık bir şirketsin nasıl oluyor da kasanda olduğunu söylediğin bir parayı kafana göre ona buna veriyor ve tahsil etmiyorsun demiyor...
    benim isyanım bu sorulara ve verilemeyen cevaplara...
    bu yüzden artık tüm gücümle yargı ve genel kurulda mücade edilmesi taraftarıyım...

8. Baştan sona kadar haklısınız arkadaşlar,ortada açık bir lakayıtlık olduğu aşikar.Aşağıdaki dipnotların birisi Haziran ve diğeri Eylül dönemine ait.Eylül olanı PWC imzalı değil ama Aralık olanı PWC imzalı olacak.Haziran'a kadar vade farkı 12.046.880 iken,Eylül'e kadar olana da aynı rakamı yazmışlar.Aralık'ta bu rakamın 24.093.760 olması gerekir.PWC bu topun altına giremez,girmeye kalkarsa müteselsil sorumlu olur.

30 Haziran(PWC İmzalı)

30 Eylül(İmzalı değil)

Sayfa 4/639 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •