Sayfa 5/639 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 33 - 40 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Baştan sona kadar haklısınız arkadaşlar,ortada açık bir lakayıtlık olduğu aşikar.Aşağıdaki dipnotların birisi Haziran ve diğeri Eylül dönemine ait.Eylül olanı PWC imzalı değil ama Aralık olanı PWC imzalı olacak.Haziran'a kadar vade farkı 12.046.880 iken,Eylül'e kadar olana da aynı rakamı yazmışlar.Aralık'ta bu rakamın 24.093.760 olması gerekir.PWC bu topun altına giremez,girmeye kalkarsa müteselsil sorumlu olur.

30 Haziran(PWC İmzalı)

30 Eylül(İmzalı değil)
    Hocam ne olacak peki yargıya gitsek bunlara verilebilecek ceza ne olabilir???

Ben de küçükte olsa bir umut var 1 martta göreceğiz.
    PWC ne zaman açıklayacak 2016 raporunu bilginiz var mı?

2. Bırakın esas yönünden hataları,şekil hataları dahi çığrından çıkmış.Haziran'da Doruk vade farkına,Eylül'de Taco vade farkına yazmışlar.

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Baştan sona kadar haklısınız arkadaşlar,ortada açık bir lakayıtlık olduğu aşikar.Aşağıdaki dipnotların birisi Haziran ve diğeri Eylül dönemine ait.Eylül olanı PWC imzalı değil ama Aralık olanı PWC imzalı olacak.Haziran'a kadar vade farkı 12.046.880 iken,Eylül'e kadar olana da aynı rakamı yazmışlar.Aralık'ta bu rakamın 24.093.760 olması gerekir.PWC bu topun altına giremez,girmeye kalkarsa müteselsil sorumlu olur.

30 Haziran(PWC İmzalı)

30 Eylül(İmzalı değil)
    valla üstad yukarıda yazdım cevap bekleyen bir sürü soru var...
    şirket umursamaz tavır içinde...
    yetkili kurumlarda hiç hesap sormuyor..
    arkadaş denemez mi bu şirkete garanti yatırıma verdiğin yetki ne oldu..açıklama yap..
    ya da denemez mi spk tarafından şu tarihe kadar genel kurulda aldığın hisse geri alım programını uygulamak zorundasın..
    ve ya spk diyemez mi ki arkadaş sen doruktaki alacağını şu tarihe kadar tahsil et..veya elle tutulur ,teminata dayalı bir program açıkla..
    böyle sermaye piyasası mı olur..bu şekilde mi insanlar tasarruflarını borsada değerlendirir...
    öncelikle yetkili kurumlar biz küçük yatırımcının hakkın korumalı bu tip kötü niyetli yönetim tarzına müsaade etmemelidir..
    yoksa onlar da idari anlamda şikayete konu olabilirler....

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Hocam ne olacak peki yargıya gitsek bunlara verilebilecek ceza ne olabilir???

Ben de küçükte olsa bir umut var 1 martta göreceğiz.
    PWC ne zaman açıklayacak 2016 raporunu bilginiz var mı?
    Ben tazminat alacağımızdan eminim.Halka açık şirketlerin şeffaf olmamasından,hissedarların zarara uğraması;yöneticilere rücu doğurur.Detay Kahve'yle ilgili dahi açıklama göndermediler.Dipnotlar PWC imzalı gelecek,bu kadar zarar görmeyeceğiz.Bilanço sonrası yaşanan gelişmelerde,Doruk ile ilgili izahatlar bekliyorum.Benzer şekilde KV beyanı da geçici vergiden farklı olacaktır.

5. SPK uzmanları da töhmet altındalar.TCK'da denetim görevinin ihmali suçu tanımlanmış.Herkes,bana birşey olmaz kafasında.Çünkü hakkını arayan insanlar hep azınlıktalar.Göreceğiz bakalım,kimlere neler olabiliyormuş hukuk çerçevesinde.

6. Rakam küçük değil arkadaşlar.Haziran-Aralık arasında yazılması gereken adat tutarı 12 milyon.Bu dahi zararı başlıbaşına 10 milyona düşürüyor.PD/DD açısından önemli.

7. Biraz daha bekleyelim daha sonra yasal yollardan ne yapılması gerekiyorsa yaparız
    Son düzenleme : emrtgr48; 20-02-2017 saat: 12:19.

8. Hala umutlu olduğum için bazen kendimi aptal gibi hissetsem de şimdilik beklemekten başka yapacak bir şey yok.

Sayfa 5/639 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •