Sayfa 50/639 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Gorunen o ki bir beklenti yokmus isi bilenler icin peki 33 den 42 ye ky mi tasidi gecen bu kagidi kalsaydi ya 33 de yorumu olan var mi

2. 5824 lotla 38 de uzlaşıyor,1916 lot alışta bekliyor

3. Diyecek söz kalmadı bence resmen mucize gerekiyor... olağanüstü gelişmeler lazım bu şirket adım adım batma yönünde ilerliyor bence...

4.  Alıntı Originally Posted by Sivilengineer Yazıyı Oku
    Gorunen o ki bir beklenti yokmus isi bilenler icin peki 33 den 42 ye ky mi tasidi gecen bu kagidi kalsaydi ya 33 de yorumu olan var mi
    arkadaşım ben 18 aydır bu hissede olan biri olarak söylüyorum bu şirket yönetiminden hayır gelmez...
    olumlu gelişme beklemek hayal ötesi...
    ben arsa aldım bana faydası olmazsa çocuklara olur demiştim...
    ama sermayesinin 2/3 nü kaybetmiş ve devamlılığı şüpheli duruma gelen, yönetimin hiç toparlamaya yönelik çalışması olmayan, güya doruk ve tacoya verildiği söylenen 200 milyon alacağın tahsilatı için elle tutulur bir plan açıklayamayan bir şirketten artık benim zerre kadar umudum kalmadı..
    eşim çocuklarımın hakkını helal etsin..
    onların rızıklarını bu ..... yedirdiğim için allah da beni bildiği gibi yapsın....

5. sebdülbahir üstad bir ses verir misin...neredesin...

6.  Alıntı Originally Posted by beyti Yazıyı Oku
    Sayın kavuncu kademeleri hangi sistemde bakıyorsunuz işbankası 10 kademe alsak bakabilirmiyiz
    ben matriks kullanıyorum ordanda 10 basamak gözüküyo iş bankası hangi sistemi kullanıyor bilmiyorum büyük ihtimal hepsinde vardır

7. Seddülbahir hocam dipnotlar hakkında yorum bekleyen çok sizden. Genel kanı dipnotlar ve bilanço beş para etmez...

Bunlar salladikca sallıyor uzatmaları oynuyor resmen...minimum 1 yıl daha var. Bu süreçte çok farklı şeyler olmalı ki bu şirket bu zarardan kurtulsun...

Alacak meselesinin ucunu açık bırakmışlar net birşey yok...

Sayfa 50/639 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •