Sayfa 501/639 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Mesela sus puslardan biri benim:-) en çok canı yananlarin başındayım belki.şimdi benim canımı kim yaktı.siz mi yaktiniz Muğlalı???

2.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    var hissesi.ters psikoloji yapıyo.ama artık gerek kalmadı.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hissem yok.satcam dedim ve sattim.aksini ispat edin bugün itibariyle ne isterseniz söyleyin. Ama belli olmaz satip baska kagittan kazandiklarimla biraz daha düşerse o da sizlerin hatırına biraz alirim belki...

3. Nerede dün 500 bin görüp sevinen insanlar..

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Nerede dün 500 bin görüp sevinen insanlar..
    ne yapacan?yemekmi ısmarlıcan?burdayım ben nolmuş?

5. Gökçe ÇELİKKAN 01/04/2016 Akyürek in arsasına bilirkişi merceği...

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek’in ortağı olduğu Akyürek Holding’e ait arsayla ilgili dava sürüyor.

Belediye eski Meclis üyesi Mehmet Cafer’in İdare Mahkemesi’nde açtığı dava çerçevesinde görevlendirilen bilirkişi heyeti söz konusu arsada incelemeler yaptı. Daha önce görevlendirilen bilirkişi heyeti, Akyürek Holding’in lehine karar vermişti. Cafer’in bu konuda yaptığı itirazı haklı bulan Mahkeme yeni bir bilirkişi heyeti görevlendirdi. Mahkeme bilirkişi raporunu inceledikten sonra kararını açıklayacak.

7 bin 256 metrekarelik arsa için emsalin Fakıbaba döneminde 2,20’ye, daha sonra ise 3,50’ye çıkarıldığına dikkat çeken Cafer, ‘Söz konusu arsanın arkasında Mahmutoğlu Kulesi ve surlar var. Büyük paralar harcanarak tarihi yapı ortaya çıkarıldı. Önlerinin çok katlı bir otelle kapatılması kentin göbeğine yeni bir hançer daha saplamak anlamına gelmektedir. Geçmişte yapılan yanlışlar burada tekrarlanmamalıdır. Bilirkişi heyetinden buna izin vermeyecek bir rapor bekliyorum’ dedi.

6. rayiç değeri ne kadar acaba o bölgeyi bilen arkadas varsa yorumlasın...

7.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    ne yapacan?yemekmi ısmarlıcan?burdayım ben nolmuş?

Bayram sonrası iyi harçlık toplar 30 kuruş civarı gezer ve tahta kazanmamış olursa birazcık sizlere destek olmak ve tarafimi belli etmek icin alim yapabilirim...

Sayfa 501/639 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •