Sayfa 503/639 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cinar58 Yazıyı Oku
    Bence bu kadar da değildir daha da vardır
    Aç tavuk kendini buğday ambarinda sanirmis...

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Aç tavuk kendini buğday ambarinda sanirmis...
    Seni adam yerine koyup cevap vermek bana yakışmaz sana verilecek en güzel cevap susmak, anlarsan tabi

3. Uyuz eşekler üstünüze kaçıncı tür bindirdiler. Bu kadar gamsız duyarsız olunmaz. Spek toplamak istiyorsan yap 50 _ 60 arası minimum 1 milyon lot toplarsın çek 40 a bu arada da toplarsın sonra başar gidersin habere bile gerek yok. O kadar giden hisse var sanki hepsi haber veya beklenti ile mı gidiyor?

Zaman azaldı yukarı hareket etmeye başlasan millet arsa işi açıklanacak diye zıplar kara geçen bırakır gider kafa da yok ...agustos bitiyor ne kaldı 4 ay ne yapacaksan eylül/ ekimde yapacaksın...

Şirket yönetimine uyuz oldum genel kurul yapılalı 3 ay olacak icraat yok. Denetim kurulunun raporundan aylar geçti bir gelişme yok. Ya iflas edin umudumuz tamamen bitsin ya da icraatlara başlayın 22 ay bitmek üzere hala geri dönüş bekliyoruz vicdansizlar...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

4. ya bu yönetmelik tekrarmı değiscek yoksa 31 temmuzdaki güncelmi?bilgisi olan?açıklama 7 ağustos ya,ondan anlamadım

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by TR1919 Yazıyı Oku
    ya bu yönetmelik tekrarmı değiscek yoksa 31 temmuzdaki güncelmi?bilgisi olan?açıklama 7 ağustos ya,ondan anlamadım

Yapılan açıklama, 04.08.2017 tarihinde yayınlanan yönetmeliğe ilişkin gibi görünüyor. Mevcut durumda ana pazarı kapsamıyor, yeni bir revizyon yapılır mı bilmiyorum. Şahsi kanaatim; siyasi desteği olan ama dönem zararı elde eden, büyük ölçekli bir/bir kaç şirketin borsaya açılmasını kolaylaştırmak için çıkardılar.
    Nûn

6. 13.55 te işlem olmadı mi?

7. olmamış niye acaba

8. Doğruyu söyleyince de ben kötü oluyorum..hani 35 de 500 bin bekleyen alış..hani kim bilir daha ne arsaları vardır heyecanı. Bu şirket batık olmasa bu adamlar ve spekler sana bana 22 aydır 35 kurustan alim fırsatı mı verir allah aşkına...

Sayfa 503/639 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •