Sayfa 537/639 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Bunlarin bugun tahvil geri ödemesi var.bakalım odeyebilecekler mi..yoksa cidden batık demektir..bu arada seddulbahir hayatta misin yoksa sattin mi zamaninda öve öve bitiremedigin kagidi..bakiyorum da hic yazmaz oldun...

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bunlarin bugun tahvil geri ödemesi var.bakalım odeyebilecekler mi..yoksa cidden batık demektir..bu arada seddulbahir hayatta misin yoksa sattin mi zamaninda öve öve bitiremedigin kagidi..bakiyorum da hic yazmaz oldun...
    Evet,zorunlu sebeplerle havuzu boşaltmaya başladım.

Kalanlara bol kazançlar,umarım hepiniz maliyetinizin üzerinde satma imkânı bulursunuz.
    Nûn

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Evet,zorunlu sebeplerle havuzu boşaltmaya başladım.

Kalanlara bol kazançlar,umarım hepiniz maliyetinizin üzerinde satma imkânı bulursunuz.
    Valla bravo..aylarca tahtayı pohpohlayip aksini söyleyenleri kotuleyen ümit ve sen bakiyorum da gemiyi ilk siz terk ediyorsunuz.helal olsun hepinize..bir de size zahmet olmazsa zorunlu sebepler nedir öğrenebilir miyiz...

4. Arkadaş anlamadığım adamlar bugün de 1 milyon 100 bin tl.tutarindaki tahvil geri ödemesini yapmis.batık şirket olsa boyle bir odeme yapamaz.nitekim bimeks bugun odeme yapmamış..o zaman neden toparlanmiyor bu olumlu ödemeler neden fiyata yansimiyor.2 yil oldu hala ben bir mantik kuramiyorum..batik olsa nw kredi yapilandirilir ne de milyon milyon tahvil geri odemesi yapilir...

5. Pardon.1 milyon 580 bin tl. Ödenmiş bugun hatta...

6. Ahlaksız kagit

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Borcun ödenmesini nasil yorumlarsiniz

8.  Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Borcun ödenmesini nasil yorumlarsiniz

Olumlu tabiki...

Sayfa 537/639 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •