Sayfa 539/639 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nurettinmert Yazıyı Oku
    batıyooorrrrrr
    Bence de gerçek bu. Adamlar hâlâ faaliyet raporunda 2017 cirosunu yuzde 112 arttiracagiz diyor..9 ay olmuş gecen yila gore yariya düşmüş..2014 yilindan beri her faaliyet raporunda hisse geri alim yalanını söylüyorlar. Hayatimda bu kadar yalancı bir yönetim görmedim..bence bunlar tahvil geri ödemesi diye zamaninda cevrelerine aldirdiklari ve tacoya borc verdik diye gösterdikleri parayi hic etmek icin aslinda kendi ceplerine geri koyuyorlar..yoksa bunlarin ne kredi geri ödemesi ne de tahvillerin geri ödemesi yapacak durumları yok..tüm yaşattıkları için hakkım haram olsun bunlara...allah büyük..elbet ahirette bu hakların hesabını soracaktir bunlardan...

2.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bence de gerçek bu. Adamlar hâlâ faaliyet raporunda 2017 cirosunu yuzde 112 arttiracagiz diyor..9 ay olmuş gecen yila gore yariya düşmüş..2014 yilindan beri her faaliyet raporunda hisse geri alim yalanını söylüyorlar. Hayatimda bu kadar yalancı bir yönetim görmedim..bence bunlar tahvil geri ödemesi diye zamaninda cevrelerine aldirdiklari ve tacoya borc verdik diye gösterdikleri parayi hic etmek icin aslinda kendi ceplerine geri koyuyorlar..yoksa bunlarin ne kredi geri ödemesi ne de tahvillerin geri ödemesi yapacak durumları yok..tüm yaşattıkları için hakkım haram olsun bunlara...allah büyük..elbet ahirette bu hakların hesabını soracaktir bunlardan...
    he abi he dünya peşin ahret veresi adamlar peşin çalışıyo

3. Seddulbahir elindeki hergün kısım kısım satıyor sanırım. Alici da olmayınca hergün eksi olmaya devam lanet olası kagit.

4. İnsanların psikolojisini iyice bozmak için mi 100 adet hisseyi 0,31 den satıyor bu satışı yapan .......

5. Şuan ki eşleşme fiyatı 0,31 Eşleşme Miktarı 48914 endeks olmuş 113 bin

6. Bizden daha kötü olan kağıt varmı merak ediyorum

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. y.r.... yedi.
    önce 0.17
    sonra şutting.

8. 0.17 denmi baslayacak hareket

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 539/639 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •