Sayfa 587/639 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Ben satarsam yükselecek 2 yıldır aldık aldık yükselmedi

2. 5833 tanesi satılmış yarını bekleyeceğiz çıkayım kurtulayım diyorum şu lanet hisseden çıkamıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Cinar58 Yazıyı Oku
    Ben satarsam yükselecek 2 yıldır aldık aldık yükselmedi
    Siz satin ortağim. Sızın zarari ky lar olara aramizda paylasalim. 😀belki tutar inş...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Cuma günü Tahvilin 7. Kupon ödemesi var bakalım yapılacak mı, yaklaşık 1.600.000,00 TL, ödeme yapılamazsa bu fiyatı bile ararız

5.  Alıntı Originally Posted by Cinar58 Yazıyı Oku
    Cuma günü Tahvilin 7. Kupon ödemesi var bakalım yapılacak mı, yaklaşık 1.600.000,00 TL, ödeme yapılamazsa bu fiyatı bile ararız
    Nereye ödeyecek bunlar.bir tane bile çalıştığı şirket kalmadı.bankalara ilk taksidi bile ödeyemedi. Siyasî kimliğini bile kullanarak aşabileceği sıkıntıları bilerek çözmediler ve sonuç iflas tahtanın kapanması.. forumlarda kullandıkları seddulbahir ve muratz gibi adamlarıyla da bu süre için de ümitleri yeşererek son malları da bize itelediler. Yazıklar olsun sebep olanlara.....

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Nereye ödeyecek bunlar.bir tane bile çalıştığı şirket kalmadı.bankalara ilk taksidi bile ödeyemedi. Siyasî kimliğini bile kullanarak aşabileceği sıkıntıları bilerek çözmediler ve sonuç iflas tahtanın kapanması.. forumlarda kullandıkları seddulbahir ve muratz gibi adamlarıyla da bu süre için de ümitleri yeşererek son malları da bize itelediler. Yazıklar olsun sebep olanlara.....
    Hemde çok iyi itelediler bize. Lanet okumaktan başka da bir şey yapamıyoruz.

7.  Alıntı Originally Posted by Cinar58 Yazıyı Oku
    Hemde çok iyi itelediler bize. Lanet okumaktan başka da bir şey yapamıyoruz.
    Yok öyle kolay kurtulma.ozellikle aylarca transport ve sonrasında seddulbahir nickiyle forumlarda yorumlar yazarak manipülasyon yapan kişi hakkında suç duyurusunda bulunacağım...insan da azıcık vicdan allah korkusu olur..ayıptır gunahtir 3 kuruş menfaat için ınsanların aile ve sağlık durumunun bozulmasına sebep olmak...

8. 90 bin lotla 22 ye uzlaşıyo 22 de fazladan 126 bin lot alıcı var

Sayfa 587/639 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •