Sayfa 589/639 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Batacaksa batsın. Öğleden önce aldım.ogleden sonrada alicam. Ya herro ya metro artık..seddulbahir ve muratz hadi koçlarım sizi de goreyim estiginiz kadar yagabiliyormuymussunuz...

3. Biz destek olunca bile artta geçti. Azıcık patron müsveddesi sahip çıksa bu kâğıda neler olur allah bilir.bundan sonra zaten battım tek lot satmam rus ruleti misali hergün imkan ölçüsünde alicam. Ya herro ya metro bu saatten sonra...var mısın muratz ve seddulbahir....

4.  Alıntı Originally Posted by Cinar58 Yazıyı Oku
    Cuma günü Tahvilin 7. Kupon ödemesi var bakalım yapılacak mı, yaklaşık 1.600.000,00 TL, ödeme yapılamazsa bu fiyatı bile ararız
    Ödemiş mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Ödemiş mi ?
    TRSAKYP41612 KODLU TAHVİLİN 8.KUPON ÖDEME DÖNEMİNE İLİŞKİN FAİZ ORANI AÇIKLAMASI bugün kap ta faiz oranını açıklamışlar yarın ödeme günü

6.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Ödemiş mi ?
    Ödemesi yarın.buyuk ihtimalle ödemez. Muratz naber yav sattın mi.ne diyor senin seddulbahir üstadın bu işlere...

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Ödemesi yarın.buyuk ihtimalle ödemez. Muratz naber yav sattın mi.ne diyor senin seddulbahir üstadın bu işlere...
    Seddulbahir kayboldu ses seda yok. Ben satmadim alıma devam
    ... Ha Herro ya metro

8.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Seddulbahir kayboldu ses seda yok. Ben satmadim alıma devam
    ... Ha Herro ya metro
    Vay seddulbahir sana bile kazık atmış ya bravo valla..ne adammış arkadaş en samimi olduğu adama bile yanlış yapmış.adamin peşinden koştun aylarca beni suçladın. Sonuç senin elinde bir sürü kâğıt şirketin tahtası kapanacak mı diye korkuyla otur...ama hak ettin bunu..ben seni çok uyardım ama hep ben kötü oldum..hani nerede pembe tablo çizenler şimdi...

Sayfa 589/639 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •