Sayfa 599/639 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Borcu üstlenip ödemeleri garip tabii. Yakında kokusu çıkar

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    ac tavuk rüyasında darı görürmüş
    bizde görüyoruz kottan atılırsa elimize para gecermi

Alıntı Originally Posted by atropin Yazıyı Oku
    Borcu üstlenip ödemeleri garip tabii. Yakında kokusu çıkar

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kimin borcu ödenmiş bunu kim diyor

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Buranin akpaz topiğiolduğunu biliyorsunuzdur yanlış yere yazmayın koç &akpaz bidaha diyorum koç karapaz ne yapsin bedavaya verseler almaz

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

%
    50 olarak ayrılmış olan karşılık tutarının %100' e*çıkarılmasına karar verilmiştir. Bu ne demek %50 olunca ne drmrk %100 olunca ne demek

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alyans emeklilik gondermiş haberi alyans akpaz tahvillwrinei buradan mi almış yada alyans mı rahvillerimi sigortalamiş
    Yuzde50 den yuzde yuze çikan ne çikinca ne oluyor

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. KOÇ Holding'in şirketle ne gibi bir bağı var ki? Borç ödemelerine veya tahvil işlemlerine ilişkin kendilerini mi borca teminat gösterdiler de şimdi devreye girmeleri söz konusu gibi algı oluştu birden. Daha öncelerde de çok fazla umutlandık ve her defasında daha dibe giderek üzüldük. KOÇ gibi dürüst, ahlaklı bir şirketin böyle bir şirketle herhangi bir bağı olması ihtimalinde böyle bir kan emiciliğe müsade etmelerinin ihtimalini dahi görmüyorum.

Umarım oluşan algı yanlış anlaşılmadan ibaret değildir de bu gidişat değişebilir. Burada yıllardır bekleyen hepimize yazık, günah. Psikolojimizi alt üst etti bu insanlar.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    Borsada ara vermek için en iyi zaman, kazandığın zamandır.

8.  Alıntı Originally Posted by Wiki Slh' Yazıyı Oku
    KOÇ Holding'in şirketle ne gibi bir bağı var ki? Borç ödemelerine veya tahvil işlemlerine ilişkin kendilerini mi borca teminat gösterdiler de şimdi devreye girmeleri söz konusu gibi algı oluştu birden. Daha öncelerde de çok fazla umutlandık ve her defasında daha dibe giderek üzüldük. KOÇ gibi dürüst, ahlaklı bir şirketin böyle bir şirketle herhangi bir bağı olması ihtimalinde böyle bir kan emiciliğe müsade etmelerinin ihtimalini dahi görmüyorum.

Umarım oluşan algı yanlış anlaşılmadan ibaret değildir de bu gidişat değişebilir. Burada yıllardır bekleyen hepimize yazık, günah. Psikolojimizi alt üst etti bu insanlar.

Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    ya ben o yönden düşünmüyorum kardeş borca karşılık koç bizim malımızı yani tat gıdanın malını pazarla ne bilim maret sek süt olabilir tahviller koçta göründüğünden blomberg ht öyle görünüyor

Sayfa 599/639 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •