Sayfa 627/639 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dragos34 Yazıyı Oku
    arkadaşlar sadece bir bilgi edinme amaçlı girdim buraya uzman bir avukatın yardımcısıyım hepiniz zarardasınız yalnız firmadan zararınızı karşılatmak istiyorsanız sadece şu metni yazmanız yeterli sermaye piyasası başkanlığına borsa istanbulda işlem görmekte olan akyürek tüketim pazarlama akpaz kodu altındaki şirketin kamu aydınlatma platformunda çalıştiğı firmaları inceledim ve yatırım yapılabilir kararı verdim lakin şirket daha önceden çalıştığı firmalarla iş sözleşmelerini fesh ettiğinden ve geç bildirdiğinden mağdur oldum gereğinin yapılmasını rica ederim ocak 2018 den önce alanların zararını şirketten tahsili için dava açılacaktır bu arada başkasının sözleri ile alan yatırımcı varsa o şahıs şahısları belirtmek suretiyle yazarlarsa özel mesaj olarak yardımcı olabilirm saygılar
    Hangi Avukat bu.. ismini verin göruselim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by akpaz554 Yazıyı Oku
    Hangi Avukat bu.. ismini verin göruselim

Bende görüşürüm telefon iş yeri adresi verin görüşelim

3. KAP a haber atmışlar bankalarla anlasacaklar galiba.... 2018/1 de de kar aciklarlarlarsa şaşırmamak lazım....

4.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    KAP a haber atmışlar bankalarla anlasacaklar galiba.... 2018/1 de de kar aciklarlarlarsa şaşırmamak lazım....
    Ne iş yaptılar ki kar açıklasınlar bankalarla anlaşabilecekler mi bakalım zaman gösterecek anlaşabilmiş olmaydı bence tepki verirdi kış uykusundan uyanamadı 2 senedir yazık hepimize ytd.

5. Noldu yazmıyorsunuz telefon iş yeri adresi gelelim konuşalım

6. Akpazda parayi yiyenler onmasin.. paralar dertlerine derman olmasin inşaĺah

7. cafe breno kahvesi kutusunda ölmüş fare çıktı merak ettim aldım bitane depoda fare besliyorlar sanırım

8. Ölmüş eşek formatinda

Sayfa 627/639 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •