Sayfa 635/639 İlkİlk ... 135535585625633634635636637 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Bir sene içerisindeki portföyümdeki 5. hisse de atıldı.Genyh,genpower,mensa,esems ve son olarak da akpaz. Heps ide faal.Cezalandırılan patronlar mı yoksa benim gibi küçük yatırımcılar mı.Bu kadar kolay kottan atıyorsan çağrı zorunluluğu getir.Ama nerde.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by succesful Yazıyı Oku
    Bir sene içerisindeki portföyümdeki 5. hisse de atıldı.Genyh,genpower,mensa,esems ve son olarak da akpaz. Heps ide faal.Cezalandırılan patronlar mı yoksa benim gibi küçük beyatırımcılar mı.Bu kadar kolay kottan atıyorsan çağrı zorunluluğu getir.Ama nerde.ytd
    Bence şirket kendini attırdı küçük yatırımcı yı düşünen yok nasıl olsa tahta kapandığında olay bitiyor ne kimse hesap soruyor ne de başka birşey bist in kapattığına inanmıyorum Allah bunlara vesile olanları tez zamanda cezalandırır inş

3. arkadaşlar işler cok yoğun bu ara giremiyom pek bende 14 bin lot vardı 58 ortalamalı transtürk atılınca o atılıyosa bu dünden atılır diye sattım hoş 2 bn lira gecti elime ama nalet olsun elinde cok olanlara allah sabır versin yapacak bişey yok zamanında sevgi hastanesi vardı 20 bin lotum vardı o zamanın parasıyla epey ediyodu

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Satmak yok.alim yapmaya devam ediyorum. Ölümüne mokoko bu saatten sonra..ben muratz ve seddulbahir e benzemem..satmam alırım dersem delikanlı gibi dedigimi yaparım...batacaksa da şerefimle batarım....
    Yorumsuz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Kot dışına atılan hisselere minimun nominalden çağrı yapılması zorunluluğu bu dolandırıcılıkları azaltacak en önemli tedbirdir. Acil mevzuat değişikliģi lazımdır.Yoksa bist yatırımcı bulamaz.ytd.

6. Toplam özkaynakları eksi 2 katirilyon olan şok marketlerin 12 tl gibi borsada kazık bir fiyattan açılması herhalde bunlar küçük yatırımcıları enayi yerine koyuyor hem öz sermayesini kaybeden şirketi borsadan atarken diğer taraftan öz sermayesini tamamen kaybetmiş bir şirketi borsaya açılmasına izin veriyorlar bu periz bu ne lahana turşusu

İşte bist in yaptığı rezalet bu ne sermayesi ni yitirmiş bir şirketi borsaya açmak ne demek ileride battığında ne olacak bu hisseyi alanlar ey bist sen ne yapıyorsun halkı mı dolandırıyorsun

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Toplam özkaynakları eksi 2 katirilyon olan şok marketlerin 12 tl gibi borsada kazık bir fiyattan açılması herhalde bunlar küçük yatırımcıları enayi yerine koyuyor hem öz sermayesini kaybeden şirketi borsadan atarken diğer taraftan öz sermayesini tamamen kaybetmiş bir şirketi borsaya açılmasına izin veriyorlar bu periz bu ne lahana turşusu

İşte bist in yaptığı rezalet bu ne sermayesi ni yitirmiş bir şirketi borsaya açmak ne demek ileride battığında ne olacak bu hisseyi alanlar ey bist sen ne yapıyorsun halkı mı dolandırıyorsun
    işi bitmiş firmaları süsleyip borsaya sokuyorlar sonra bir kaç güzel haberle fiyatı şişirip boşaltıyor ky ye

Sayfa 635/639 İlkİlk ... 135535585625633634635636637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •