Sayfa 87/639 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 689 - 696 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Yeni haberler dusmeden artik daha fazla konusmanin anlami yok sirketin durumuda ortada herkes tercihini yapip sonucuna katlanmali

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by emrtgr48 Yazıyı Oku
    Tradeport hakkindaki dusuncelerine bende katiliyorum ama seninde ondan bi farkin olmadagini dusunuyorum biara trade devamli cakan biri vardi okul isimli ozellikle eylul ayinda tahminleri gerceklesmedigi icin acaba o senmisin genelde bu isler boyle olur biri devamli umut vaadeder devamli pohpohlar karsisinda karsit biri olur beklentinin hicbiri gerceklesmeyince digeri oburune çakar kendini hakli gosterir artik yavas yavas garibanlarda umutsuzluk baslar millet umudu kesmeye baslar o yuzden bu isler organize olur

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç alakası yok..
    söylenenler ve icraatler çelişince,gerçekleşmeyince herkesin bir kanaati olabilir...
    ben burada uhacettepe ve sedülbahir(tradeportun) yazdığı hiçbir yazıya artık itibar etmiyorum...
    18 aydır takip ediyorum söyledikleri bir tane öngörü ve gelişme gerçekleşmedi..ama ısrarla devam ediyorlar...
    ben sadece uyarıyorum yenibizim gibi mağdurlar oluşmasın diye...
    her koyun bu saatten sonra kendi bacağından asılır...

3. ADAMLAR 2014 DE ALACAK SİGORTASI ALANINDA SİGORTA ŞİRKETİ İLE ANLAŞMIŞ...
    AMA ŞİRKET DORUK VE TACODAN OLAN 200 MİLYONCUK ALACAĞINI TAHSİL EDEMİYOR KAÇ YILDIR...

Akyürek Pazarlama ve Euler Hermes’ten işbirliği
    12.03.2014
    Türkiye’nin lider satış ve dağıtım şirketi Akyürek Pazarlama, alacak sigortası alanında 100 yıldan fazla deneyim sahibi Euler Hermes Sigorta ile ticari alacakların risk yönetimi konusunda anlaşma imzaladı.

İş süreçlerini kurumsal olarak yönetmeye önem veren Akyürek Pazarlama, dünyanın lider alacak sigortası firması Euler Hermes’le yaptığı işbirliği sayesinde ticari alacaklarının risk yönetimini profesyonel bir şekilde yöneterek karlılığını artıracak ve uzmanlık alanını genişletmeye odaklanacak. Çeşitli yatırımlarla karlı büyümeye odaklanılan bir döneme girildiğini belirten Akyürek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Akyürek, “Ticari alacaklarımızın Euler Hermes Türkiye gibi köklü geçmişi olan kurumsal bir firmanın teminatı altında olması, iş faaliyetlerimize daha etkin bir biçimde odaklanmamızı ve müşterimize daha kaliteli hizmet verebilmemizi sağlayacak†dedi.

Yurtdışında birçok firmanın tercih ettiği ticari alacakların sigortalanması yaklaşımının Türkiye’de de yaygınlaştırılması için Akyürek Pazarlama’nın öncü bir adım attığını belirten Euler Hermes Türkiye Genel Müdürü Özlem Özüner, “Günümüzde, ticaret hızla gelişiyor, şirketler cirolarını arttırmaya odaklanıyor. . Bu tabloda, alacakların tahsil edilememesi riski göz ardı edilemez bir konumda. Euler Hermes Türkiye olarak, Akyürek Pazarlama’nın alacaklarını teminat altına alıyor, güvenli ticaret ile büyümesine destek oluyoruz. Sigortalılarımızın riskle karşı karşıya gelmeleri ihtimalini azaltırken, iş faaliyetlerine daha etkin bir biçimde odaklanmalarını sağlıyoruz. İşbirliğimizin her iki taraf için de katma değer yaratacağına yürekten inanıyorum†şeklinde konuştu.

4. eskiden bi doktor vardı zorlu milleti pohpohluyodu o kayboldu aydın efesi emmim varıdı arada bi müsade isteyip kafa cekmeye gidiyodu o da gayboldu ula fazla içip bi yerde sızdı kaldımı ne

5.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    eskiden bi doktor vardı zorlu milleti pohpohluyodu o kayboldu aydın efesi emmim varıdı arada bi müsade isteyip kafa cekmeye gidiyodu o da gayboldu ula fazla içip bi yerde sızdı kaldımı ne
    Bu forumda ki tek gözdem sensin Kavuncu başkannn. Helalsinn

6.  Alıntı Originally Posted by Wiki Slh' Yazıyı Oku
    Bu forumda ki tek gözdem sensin Kavuncu başkannn. Helalsinn
    sağol abi çok bayramlar gör

7. 33 de 255 bin alıcı ne ayak

8. Karın ağrısı devam ediyor speğin...

Şu toplantı kararı ve içeriği gelsin artık baydı cidden...

Batacaksan bat çıkacaksan çık bu zamana kadar 33 e hapsettiniz hisseyi yeter ama...

2.5 liradan halka arz ederken iyiydi şimdi 33 kuruşa gelmiş yaprak kıpırdamadan duruyor.

Nasıl bir aile bunlar soyisimlerinde ve şirket ismindeki AK ismine yazıklar olsun...

Burada herkes çoluk çocuğun rızkını koydu bu vandallar para kacirmakla meşgul sırtınızı dayadiniz siyasete kul hakkını istediğiniz gibi yiyorsunuz...

Hesap günü geldiğinde hangi yüzle hesap vereceksiniz???

Bu süreçte % 50 _ 70 arası zararla satanların ve aylardır zarar çıksın diye bekleyenlerin ahı elbette sizi bulacak...

Bizleri bezdirip elimizdekilere göz dikiyorsunuz o paralardan hayır gelmeyecek...

2 liraya dahi satsam hakkım helal değil bu kadar zulüm bu kadar adi oyundan sonra...

Sayfa 87/639 İlkİlk ... 3777858687888997137187587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •