Sayfa 91/639 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 721 - 728 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    hayrını gör..ben görmedim hiç...
    eywallah ağlayanın malı gülene hayır etmez..ben gülmüyorum o yüzden..elimden geldikçe destek atmaya devam ....bana göre zaman daraldı, spek yok diyorlar ama bence var ve sattıklarını çok ağlayacakkk..ytd

2. Bazen deli gönül git muglali gibi yap sat diyor...

Sonra diyorum yüzdük kuyruğuna geldik toplantı yapılsın kararları göreyim ondan sonra yol çizeyim...

Nur topu gibi yeni bir beklenti oluşturdular onu da ellerine yüzlerine bulaştırırlarsa vallahi sürpriz olmaz...

Hafta sonu araştırma yaptım özellikle D grubuna düşen şirketler kolay kolay iflah olmuyor. Akpaz alacak meselesi çözülmeden farklı bir iş alanına girmeden bence toparlaması mümkün değil... Ya göstere göstere şirketi batırıp tahtayı kapattiracaklar ya da radikal kararlar alıp kul hakkından kurtulacaklar...

3. Şirketi arayaniniz var mı? Ben aradım öğle paydosundalarmis!!!!

14 den sonra tekrar arayın dediler...
    Yatırım ilişkileri sorumlusu ile görüşeceğim.

Sormami istediğiniz sorular varsa sorayım...

Hatta siz de ararsanız iyi olur...

4. doruk gida ile alacak sorunu .. örtülü sermaye transaferi ve transfer fiyatlandırması yolu kazanç dağıtımı yönünden incelenmemek için şirketin kurumlar vergisi beyanı öncesi bu alacaklarla ilgili bir çalışma yapıp yapmadığı, 6 aylık gelirde bu alacağa adat ayrılmış iken son 6 ayda ayrılmamasının bu sebeplemi olduğu..yeni iş alanı olarak hangi alanlara girileceği, tmsf den alınmayı düşünülen bir firma olup olmadığı..kağıdın bu durumunun firma itibarını yerle bir etteği ve geri alım için açıklanan alımların ne zaman yapılacağı..benim aklıma gelen bunlar

5. .................................................. .....9/16 6/16 3/16 12/15
    Faiz Geliri (Giderleri), Net Faaliyet Dışı -0.63 7.37 2.15 21.95

6. ne zaman bu toplanti arkadas ya ne yapacaksaniz yapin artik

7. Guzel bir toplanti haberi guzel kararlar guzel geri alim haberleri ve guzel bir ust pazara gecis guzel olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Şirketi arayaniniz var mı? Ben aradım öğle paydosundalarmis!!!!

14 den sonra tekrar arayın dediler...
    Yatırım ilişkileri sorumlusu ile görüşeceğim.

Sormami istediğiniz sorular varsa sorayım...

Hatta siz de ararsanız iyi olur...

Her getirdikleri Yatırımcı İlişkileri Sorumlusuna ezberletiyorlar bir metin ve onlarda kurulu saat gibi arayan herkese aynı şeyleri tekrarlıyor. Sonra aldıkları ahlar, bedduâlar o mevkiye getirilen kişiye ağır gelince ya istifa ediyor gidiyor yada görevden alınıyor yerine yeni bir metin okuyucu getiriliyor.
    Dolayısıyla sorularımızı çok sorduk ama duvara çarpıp gelmesinden farksızdı. Bu forumda bile onlardan duyduğumuzdan daha fazla bilgi bulabiliriz.
    10 Yıl vade 2 Yıl ödemesiz.
    2 Yılın bitmesine bişey kalmadı. Bu KARAPAZ'lardan hiç bir cacık olmaz. Dini duygularla insanları sömürenlerin kul hakkından, aldığı beddualardan korkarak vicdan yapar düşüncesinde olmak maalesef ki ahmakça. Bu geminin içinde çok uzun bir süredir yer alıyorum. Bugüne kadar gördüğüm şey en kral haber bile gelse (başka hisseye gelse bundaki KAP haberleri en az 10 tavan yapardı) bizim Karapaz eksi de kapatıyor.
    Halka açıklık oranı ve hisse geri alımı benim için umut olan ışık. Ama ne patronun nede speek denen adamın burdaki kimse umrunda değil. Kafasında bir yol haritası ver ve sabırlaa bekliyor. Neticede BDDK ve SPK'da bunları bağımsızca denetleyip yaptıklar allengerli olayları sorgulayabilecek cesareti olan bir baba yiğit bulunmuyor.
    Hakkımızda hayırlısı olsun. Artık kâr etmeyi bırakalım verdiğimizi geri versin de bu kan emicilerden kurtulalım modundayız.

Yatırıım Tavsiyesi Değildir! Tavsiye yapacak olan da bu ismi gibi olmayan KARAPAZ'a tavsiye etmez zaten!

Sayfa 91/639 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •