Sayfa 92/639 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 729 - 736 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Mehmet Bey ile görüştüm...

Alacak meselesi için doruk ve taco gıdadan alacaklarına karşılık arsa alımı maddi duran varlık edinilmiş için çalışma varmış. Devir işlemleri için ciddi para gerekiyor bunun için fon ayarlamaya çalışıyoruz dedi.

2016 daki Adat için Yönetim SPK ile görüşmüş zaten alacağı tahsil edemediğimiz bir durumda alacak toplamını arttırıp işi iyice çıkmaza sokmamak için 3 ve 4. Çeyrekte gostermemisler hukuki bir dayanağı yok dedi ben bu durum sıkıntı olur dediğimde.

Genel kurul toplantı tarihi ve içeriğine dair henüz gelişme yok dedi olunca kapa bildirim yapılacak dedi...

Bir üst pazara çıkmak için çalışmalar devam ediyor SPK ile sürekli iletişim içindeyiz dedi.

Geri alım için yine fon arayışı içinde olduklarını söyledi.

İnşaat işi olacakmış ama Akpazdan bağımsız farklı bir iş kolu olancak dedi.

2017 yılındaki hasılattan niye yüksek bir oran bekliyorsunuz dedim ciddi biçimde iş anlaşmaları için çalışmalar var dedi...

Patronuna selam söyle soyisminin hakkını versin itibarı bizlerin nezdinde yok artık, kul hakkı yemesin artık beddua alıyor dedim...
    Elimizden geleni yapıyoruz daha iyisi için uğraşıyoruz dedi...

Bence yine bizi uyutmaya devam ediyorlar ay kavaga çıkınca akpazda çıkar artık...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

2. Mehmet Bey in verdiği bilgiler beni tatmin etmedi aynı tas aynı hamam bunlar iligimize kadar emdiler...

Bu bilgileri sizlerde teyit edin arkadaşlar sizlerde arayın sorun ...

3.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Mehmet Bey in verdiği bilgiler beni tatmin etmedi aynı tas aynı hamam bunlar iligimize kadar emdiler...

Bu bilgileri sizlerde teyit edin arkadaşlar sizlerde arayın sorun ...
    telefonu ne bunların...

4.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Mehmet Bey ile görüştüm...

Alacak meselesi için doruk ve taco gıdadan alacaklarına karşılık arsa alımı maddi duran varlık edinilmiş için çalışma varmış. Devir işlemleri için ciddi para gerekiyor bunun için fon ayarlamaya çalışıyoruz dedi.

2016 daki Adat için Yönetim SPK ile görüşmüş zaten alacağı tahsil edemediğimiz bir durumda alacak toplamını arttırıp işi iyice çıkmaza sokmamak için 3 ve 4. Çeyrekte gostermemisler hukuki bir dayanağı yok dedi ben bu durum sıkıntı olur dediğimde.

Genel kurul toplantı tarihi ve içeriğine dair henüz gelişme yok dedi olunca kapa bildirim yapılacak dedi...

Bir üst pazara çıkmak için çalışmalar devam ediyor SPK ile sürekli iletişim içindeyiz dedi.

Geri alım için yine fon arayışı içinde olduklarını söyledi.

İnşaat işi olacakmış ama Akpazdan bağımsız farklı bir iş kolu olancak dedi.

2017 yılındaki hasılattan niye yüksek bir oran bekliyorsunuz dedim ciddi biçimde iş anlaşmaları için çalışmalar var dedi...

Patronuna selam söyle soyisminin hakkını versin itibarı bizlerin nezdinde yok artık, kul hakkı yemesin artık beddua alıyor dedim...
    Elimizden geleni yapıyoruz daha iyisi için uğraşıyoruz dedi...

Bence yine bizi uyutmaya devam ediyorlar ay kavaga çıkınca akpazda çıkar artık...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir
    mali mevzuat açısından sıkıntı olacağını bilmiyormu bunlar. hadi bunlar bilmiyor denetim firmasıda mı bilmiyor..hele gelsin bakalım şu bir kurumlar vergisi beyanı görelim bakalım ak paz mı kara paz mı.. Alacağı artırmamak için yazmadık diyor, şaka gibi yav kardeşim alacağı yazsan ödenecek vergi çıkacak nasıl fark etmez, şakamısınız..

5. 0 549 166 14 02 bu numara Mehmet Bey in numarası. Yatırım ilişkileri sorumlusu.

6. Ben bu konulara çok vakıf değilim.

Aynen öyle söyledi. Yönetim Kurulu Kararı ile alınmış bir kararmış SPK ya danismismis herhangi bir cezası yokmuş öyle dedi...

7.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Ben bu konulara çok vakıf değilim.

Aynen öyle söyledi. Yönetim Kurulu Kararı ile alınmış bir kararmış SPK ya danismismis herhangi bir cezası yokmuş öyle dedi...
    spk mevzuatını bilmem ama vergi mevzuatı açısından bence sıkıntı var, denetim firmasına bir danışsınlar sıkıntı olurmu olmazmı ona göre hareket etsinler, sonra evdeki bulgurdan olmasınlar..maliye diğer kurumlara benzemezz

8.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    spk mevzuatını bilmem ama vergi mevzuatı açısından bence sıkıntı var, denetim firmasına bir danışsınlar sıkıntı olurmu olmazmı ona göre hareket etsinler, sonra evdeki bulgurdan olmasınlar..maliye diğer kurumlara benzemezz
    bunlara hiçbir şey olmaz...
    arkalarında hökümet var...
    hiç merak etmeyin...
    adamlar istedikleri gibi at koşturuyor...
    kağıdın borsadaki değeri de umurlarında bile değil..
    adamlar zaten şirketin kasasındaki parayı cukkaladılar...
    30 kuruşluk kağıdı 2,50 üzerinde halka ırz ettiler...

Sayfa 92/639 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •