Sayfa 93/639 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 737 - 744 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    bunlara hiçbir şey olmaz...
    arkalarında hökümet var...
    hiç merak etmeyin...
    adamlar istedikleri gibi at koşturuyor...
    kağıdın borsadaki değeri de umurlarında bile değil..
    adamlar zaten şirketin kasasındaki parayı cukkaladılar...
    30 kuruşluk kağıdı 2,50 üzerinde halka ırz ettiler...
    görelim bakalım oluyor mu olmuyor mu..bi gelsin hele şu bilanço, yerse yazmazlar..ama biraz akıllı iseler ki akıllı olduklarını hepimiz biliyoruz, böyle bir riski almayacaklardır..denetim firması gerekli uyarıyı yapmıştır diye düşünüyorum, yoksa onlarında sorumluluğu var..benden söylemesi..o yüzden bilançoya kadar harekete geçmek durumundalar..bu fiyatlar firsat olabilir..yada bulunmazlarsa hep beraber batarızzz... KİMSEYE AL SAT TUT DEĞİLDİRRRRR

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    görelim bakalım oluyor mu olmuyor mu..bi gelsin hele şu bilanço, yerse yazmazlar..ama biraz akıllı iseler ki akıllı olduklarını hepimiz biliyoruz, böyle bir riski almayacaklardır..denetim firması gerekli uyarıyı yapmıştır diye düşünüyorum, yoksa onlarında sorumluluğu var..benden söylemesi..o yüzden bilançoya kadar harekete geçmek durumundalar..bu fiyatlar firsat olabilir..yada bulunmazlarsa hep beraber batarızzz... KİMSEYE AL SAT TUT DEĞİLDİRRRRR
    göreceğiz bakalım. bilanço gelince hatırlatırım bu yazını...
    adamların arkası sağlam ...
    ne spk,ne maliye ne de mahkemelerden çekindikleri yok...

3. Bunlar arsa alımı ile doruk ve tacodan alacak meselesinin çözümü için uğraşıyorlar...

Böyle bir durumda bu şirkete faydası ne olacak???Gayrimenkul işi için Akpazdan bağımsız bir şirket olabilir bizimle ilgisi olmayacak derken aldıkları arsayı Akpaz üzerinden degerlendirmedikten sonra bize ne faydası olacak???

O kadar borç yükü nasıl finanse edilecek???

İçime sinmeyen muallakta olan durumlar var...

Devir işlemleri çok maliyetli fon arayışı içinde olduklarını söyledi...

Kasada para yok hisse geri alımına dair de fon arayisindayiz dedi...

Acaba doruk ve taco dan arsa alıp tekrar o Arsaları yeni kuracakları şirkete mi devredecekler ???

Ben akıl sır erdiremedim daha çok bekleyeceğiz gibi...

Toplantı için anladığım bir hazırlık yok yakın zamanda...

Kurumların vergi beyannamesi öncesi beklentisi de boşa çıktı...

Bakalım nereye kadar gidecek böyle...

İstanbul'da iseniz gelin kahvemizi için görüşelim demişti...Ben Ankaradayım İstanbul da olup zamanı olan varsa ziyaret edebilir...

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    göreceğiz bakalım. Bilanço gelince hatırlatırım bu yazını...
    Adamların arkası sağlam ...
    Ne spk,ne maliye ne de mahkemelerden çekindikleri yok...
    hatırlat, lütfen bende gerekli başvuraları yaparım yada yapacak arkadaşlara destek atarım en azından ama hökümet yanında olsada bunu kapatamazlar, o yüzden yemez bence ... Yerse ne ala benim param onların milyonları batar ...bekleyip görecezz

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Bunlar arsa alımı ile doruk ve tacodan alacak meselesinin çözümü için uğraşıyorlar...

Böyle bir durumda bu şirkete faydası ne olacak???Gayrimenkul işi için Akpazdan bağımsız bir şirket olabilir bizimle ilgisi olmayacak derken aldıkları arsayı Akpaz üzerinden degerlendirmedikten sonra bize ne faydası olacak???

O kadar borç yükü nasıl finanse edilecek???

İçime sinmeyen muallakta olan durumlar var...

Devir işlemleri çok maliyetli fon arayışı içinde olduklarını söyledi...

Kasada para yok hisse geri alımına dair de fon arayisindayiz dedi...

Acaba doruk ve taco dan arsa alıp tekrar o Arsaları yeni kuracakları şirkete mi devredecekler ???

Ben akıl sır erdiremedim daha çok bekleyeceğiz gibi...

Toplantı için anladığım bir hazırlık yok yakın zamanda...

Kurumların vergi beyannamesi öncesi beklentisi de boşa çıktı...

Bakalım nereye kadar gidecek böyle...

İstanbul'da iseniz gelin kahvemizi için görüşelim demişti...Ben Ankaradayım İstanbul da olup zamanı olan varsa ziyaret edebilir...
    Seddulbahir (tradeport) ziyaret eder. Ne de olsa 500, 600 bin lot hissesi varmış cok zarardaymis..iki eli patronlarin yakasindaymis ya..Ne de olsa sarıgül abisine iletmiş ya dosyayı. .bu arada nerede şirket hakkında edip gürleyen seddulbahir

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Seddulbahir (tradeport) ziyaret eder. Ne de olsa 500, 600 bin lot hissesi varmış cok zarardaymis..iki eli patronlarin yakasindaymis ya..Ne de olsa sarıgül abisine iletmiş ya dosyayı. .bu arada nerede şirket hakkında edip gürleyen seddulbahir
    Siz niye bu kadar taktınız Seddülbahirı???

Onun zararı belli ki bizden daha çok. Anladığım kadarıyla vergi işlerini bilanço okumayı bizden daha iyi biliyor ve maliye Bakanlığında tanıdığı üst düzey kişiler var...

Ben bugün telefonda konuşmama rağmen kısa sürede bir gelişme olmayacağını anlamama rağmen elimde tutmaya devam edeceğim en azından 3 tane gelişme olacak.

1 . Maddi Duran Mal alımı ile Doruk ve Tacodan alacak meselesi çözülecek

2. Bir üst pazara çıkmak için başvuru. Bunun için galiba alacak meselesi bitince basvuracaklar.

3. Patronun hisse senedi geri alımına başlaması az değil 5 milyona yakın lottan bahsediyoruz. Tamamını 30 kuruslardan alamayacagina göre hisse fiyatına etkisi olacaktır..

Bir de bu yıl için de yeni iş anlaşmaları olacak bu da pozitif bir etki olacak...

Genel kurulun gündem maddeleri alınacak kararlar bunlarda hisse fiyatına yansıyacak...

Abartısız beklentisi olan en iyi şirketlerden biri ama bu beklentilere nasıl çözüm bulacaklar hisseye yansıması ne olacak tartışılması gereken bence bunlar. Tabii bir de zaman meselesi. Bunları ne zaman yapmaya başlayacaklar???

Ocak ayında bankalara ödemeler başlayacak bu yüzden ne olacak ise bu yıl içinde olmalı diye düşünüyorum...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

7. Biri sürekli kötülüyor diğeride polyanacılık yapıyor, ya mübarekler biraz susun artık kimseyi daha fazla etkilemeye çalışmayın bu kadar bekledik en azından şu genel kurul kararına kadarda sukunetle bekleyelim bu arada muğlalı hani sen hepsini satacaktın bi satta sende kurtul bizde kurtulalım

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by emrtgr48 Yazıyı Oku
    Biri sürekli kötülüyor diğeride polyanacılık yapıyor, ya mübarekler biraz susun artık kimseyi daha fazla etkilemeye çalışmayın bu kadar bekledik en azından şu genel kurul kararına kadarda sukunetle bekleyelim bu arada muğlalı hani sen hepsini satacaktın bi satta sende kurtul bizde kurtulalım

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    her seans satışa yazıyor ve satıyorum...
    merak etme sen...
    ben başkaları gibi lafta konuşmam gereğini yaparım...

Sayfa 93/639 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •