Sayfa 530/639 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Zamanı geldi artik diyorsun yani üstad.... 2. Yıldönümü ne zamandı az kaldı sanki... 3-5 gün...
    Ciddi ciddi İki yıl geçti Murat hocam;hem paramızı hem zamanımızı tutsak ettiler.O zaman düşen haber şöyleydi:

"Akyürek Tüketim Ürünleri Pazarlama Dağıtım ve Ticaret A.Ş. (Şirket) nin finansman sıkıntısı içine düştüğü anlaşıldığından Borsamız Ulusal Pazarı'nda işlem gören payları Kotasyon Yönetmeliği'nin "Borsa Kotundan Çıkarmayı Gerektiren Durumlar" başlıklı 24'üncü maddesinin "Ortaklığın, borçlarını ödemekte güçlük içerisine girmiş veya finansman sıkıntısına düşmüş olması" şeklinde düzenlenen (g) bendi ile Gözaltı Pazarı Genelgesi'nin IV. maddesi uyarınca Borsa kotundan çıkarılmış olup, 21/10/2015 tarihinden itibaren Borsamız Gözaltı Pazarı'nda işlem görmeye başlayacaktır. Şirket payları son işlem günündeki baz fiyatı (1,26TL), +/- %10 fiyat marjı ve "D Grubu"ile işleme başlatılacaktır."

2. Ben dün olduğu gibi bugün de alıma devam edeceğim. Sanki bu sefer artık yükseliş başlayacak..

3. Benden başka da alan yok sanki tahtada...😂😠

4.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Benden başka da alan yok sanki tahtada...😂😠
    Vardır bir bildiğin muğlalı....

5.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Vardır bir bildiğin muğlalı....
    Hiç birşey bildiğim yok.olsaydı bu durumda olmazdım. Her seferinde gaza geliyorum alıyorum sonrs seddulbahir de olduğu gibi elimde patlıyor hepsi..

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Hiç birşey bildiğim yok.olsaydı bu durumda olmazdım. Her seferinde gaza geliyorum alıyorum sonrs seddulbahir de olduğu gibi elimde patlıyor hepsi..
    13:55 te işlem olmamış 32 ve satan kalmamış mi?

7.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    13:55 te işlem olmamış 32 ve satan kalmamış mi?
    Yalan yok.ben yine alım girdim fakat islem olmadi.herkes bir el atsa bu kağıt aslinda hareketlenecek ama kimse elini taşın altına koymuyor.korkuyor..

8. kocamuğlalımuğlalı;1033865]Yalan yok.ben yine alım girdim fakat islem olmadi.herkes bir el atsa bu kağıt aslinda hareketlenecek ama kimse elini taşın altına koymuyor.korkuyor..[/QUOTE]

Dun 10.000 aldım ben...

Sayfa 530/639 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •