Sayfa 533/639 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Yil sonuna azda olsa brut kar ... Faaliyet kari iki dönemdir olduğu gibi ve de ilişkili alacak bakiyesini nemalandirarak gerektiği kadar ticari bilanço kârını çok basit çıkarabilirler... İlişkili alacagida biraz somutlastirip proje vs konularında somut adim atarlarsa ki yapabilecek imkânları var tadindan yenmez... Hisse fiyatı dleski seviyelerine gelince de stokladiklari hisseleri satsalar firmayı toparlamak icin sermaye edinebilirler... Bundan başka yol yok... Bunu mutlaka deneyeceklerdir diye düşünüyorum... Bir nevi ikincil halka arz...
    Zorunlu istikâmet...Ancak neden bu kadar zaman kaybedildi,anlayamıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by mselim1313 Yazıyı Oku
    Valla arkadaşlar sizin kafa yorduğunuz kadar yonetim çalışsaydi bu durumdan kurtulurduk demek ki iki senedir fiyat açisindan olumlu bir gelişme olurdu demeki bunlar sakizi boka düşürmüşler
    Zaten 5__6 sene önceki halka arzlarda niyet baştan bozukmuş ky düdükleme umarim bu bataklıktan cıkarız

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sakızı düşürme tabiri çok doğru olmuş.Sıkıntı burada.Cem Yılmaz'ın,"kartondan süt yapacağız" esprisi gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Sakızı düşürme tabiri çok doğru olmuş.Sıkıntı burada.Cem Yılmaz'ın,"kartondan süt yapacağız" esprisi gibi...
    Madem bu kadar kolay bizim dusunsugumuz kadar patronlar kendilerini düşünmüyorlar mı. Ve madem bu kadar basit ve olası baska spek ve gruplar bu durumu değerlendirip neden tahtada pozisyon almayı akıl edemiyor mu..yoksa biz yine hayal kurup inanmaya mi calisiyoruz...

4.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Zorunlu istikâmet...Ancak neden bu kadar zaman kaybedildi,anlayamıyorum.
    İstikamet belli zorunlu yon olduğu da aşikar... Dardanel gibi zamansız basvuru yapapip red yememek adına 2 yıllık sureyi beklemiş olabilirler ki oda 3-5 güne dolacak... Başvuru red olunca iki yıl bekleme koşulu var gibi okudum ben... Tek atımlık kurşunları var bu adamlar bizden daha zeki ve tilki gibi tabiri caiz ise... Her ihtimali emin olun değerlendirip masaya yatiriyorlardir... İmkanlar kısıtlı olduğu icin...

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Madem bu kadar kolay bizim dusunsugumuz kadar patronlar kendilerini düşünmüyorlar mı. Ve madem bu kadar basit ve olası baska spek ve gruplar bu durumu değerlendirip neden tahtada pozisyon almayı akıl edemiyor mu..yoksa biz yine hayal kurup inanmaya mi calisiyoruz...
    Spekler birbirlerinin bölgelerine girmiyor diye biliyorum.Evet,nadiren oluyor ama büyük,işlem yoğun şirketlerde.

6.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    İstikamet belli zorunlu yon olduğu da aşikar... Dardanel gibi zamansız basvuru yapapip red yememek adına 2 yıllık sureyi beklemiş olabilirler ki oda 3-5 güne dolacak... Başvuru red olunca iki yıl bekleme koşulu var gibi okudum ben... Tek atımlık kurşunları var bu adamlar bizden daha zeki ve tilki gibi tabiri caiz ise... Her ihtimali emin olun değerlendirip masaya yatiriyorlardir... İmkanlar kısıtlı olduğu icin...
    İnşaallah Murat hocam...Madden,manen,ruhen,bedenen,zihnen 'out of service' modundayız.Limit bu olsa gerek...

7. Merhaba.

Geçtiğimiz hafta 0.32 fiyatından elimde ki tüm hisselerimi sattım.

Kalan tüm arkadaşların tavanlar yakalamasını temenni ederim.

Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by secretboyinplay Yazıyı Oku
    Merhaba.

Geçtiğimiz hafta 0.32 fiyatından elimde ki tüm hisselerimi sattım.

Kalan tüm arkadaşların tavanlar yakalamasını temenni ederim.

Saygılar.
    Tek lot satışım olmadı bu saatten sonra da olamayacak inşallah. insanların alin terinden ayirdiklari iki kuruşa 0.32 tl den sattirmaya zorlayan göz yuman zihniyetin allah nasil biliyorsa öyle yapsin sizin adınıza üzüldüm umarım zararinizi patronlari ve sülalesi şerefli, insaflı olan diger hisselerden çıkarırsınız

Sayfa 533/639 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •