Sayfa 51/639 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Yeniden sıçrama yapması için somut icraat yeni haberler gerekiyor bunlari da kimbilir ne zaman yapacaklar...

Şahsi kanaatim yeniden 30 kuruşa demir atacak bu hisse...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

2. Ekine tapu koy bisey koy karsiligi olmayan hayal ununu bir sozle 200 milyonu karsilamislar dalga gecer gibi allah sizi bizim gibi yaksin insalah

3. Arkadaşlar lütfen kusura bakmayın.Not 2.1'e istinaden Genel Kurul'da karar alınacağı ifade edilmiş.SPK'nın da emri uyarınca,yapılacak ilk genel kurulda;rücu sorumluluğunun görüşülmesi gerekiyor.Önceki dipnotlardan ayırt edici özelliği,"kurtuluş planı"na genel kurulda karar verileceğine yer verilmiş olması.

4. Genel kurul ne zaman

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen kusura bakmayın.Not 2.1'e istinaden Genel Kurul'da karar alınacağı ifade edilmiş.SPK'nın da emri uyarınca,yapılacak ilk genel kurulda;rücu sorumluluğunun görüşülmesi gerekiyor.Önceki dipnotlardan ayırt edici özelliği,"kurtuluş planı"na genel kurulda karar verileceğine yer verilmiş olması.
    üstad ben de aşağıdaki yazıyı sabah paylaştım siz ne düşünüyorsunuz..

BENCE DİPNOTLAR İLE İLGİLİ EN ÖNEMLİ BÖLÜM BU!!!

Şirket'in 31 Aralık 2016 tarihi itibariyle kısa vadeli yükümlülükleri dönen varlıklarından 37.327.239 TL daha yüksek olup, 1 Ocak - 31 Aralık 2016 hesap döneminde, esas faaliyet zararı 17.123.692 TL, net dönem zararı 21.848.260 TL olarak gerçekleşmiştir. Ayrıca, TTK'nın 376. Maddesi kapsamında yapılan değerlendirmeye göre Şirket'in sermayesi ile kanuni yedek akçeleri toplamının üçte ikisi birikmiş zararlar ve cari dönem zararı sebebiyle karşılıksız kalmış durumdadır. Mevcut durum Şirket'in sürekliliği üzerinde önemli bir belirsizliğin varlığına işaret etmektedir. Bu doğrultuda, Şirket yönetimi, 4 no'lu paragrafta açıklanan husus ile birlikte, Şirket'in sürekliliğini devam ettirmesi konusunda Not 2.1'de açıklandığı üzere bir değerlendirme yapmış ve konuyla ilgili Genel Kurul'da sunmak üzere bir plan hazırlamıştır. Buna göre, Şirket'in öngörülebilecek gelecek için faaliyetlerine devam etmesi bu planların gerçekleşmesine bağlıdır.

Demek ki bu adamlar genel kurulda sermaye arttırımı,faaliyet değişikliği vb. gündem konuları ile karşımıza çıkacaklar....

6.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar lütfen kusura bakmayın.Not 2.1'e istinaden Genel Kurul'da karar alınacağı ifade edilmiş.SPK'nın da emri uyarınca,yapılacak ilk genel kurulda;rücu sorumluluğunun görüşülmesi gerekiyor.Önceki dipnotlardan ayırt edici özelliği,"kurtuluş planı"na genel kurulda karar verileceğine yer verilmiş olması.
    hocam hala iyimserliğinizi ve ümidinizi koruyabiliyor musunuz?

7. Aynen dediğiniz gibi kocamuğlalı kardeşim.İlk genel kurulda,"hazırlanan" planın sunumu yapılacak.Genel kurul olağan değil,olağanüstü toplanacağından;herhangi bir zaman olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Aynen dediğiniz gibi kocamuğlalı kardeşim.İlk genel kurulda,"hazırlanan" planın sunumu yapılacak.Genel kurul olağan değil,olağanüstü toplanacağından;herhangi bir zaman olabilir.
    o zaman yine ucu açık bir süre ve beklenti mi var ortada..
    genel kurulda neden görüşülsün ki plan üstad..
    sermaye veya şirketin faaliyet konusu ile mi ilgili olabilir sizce...
    alacağın tahsili için genel kurulda planın görüşülmesine ne gerek var ki üstad...

Sayfa 51/639 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •